سمعک پشت گوشی و داخل گوشی
خرید سمعک در بروجرد

خرید سمعک در بروجرد

برای خرید سمعک در بروجرد و بهره مند شدن از خدمات مشاوره سمعک، یک هفته تست سمعک، تجویز و تنظیم سمعک، 5 سال خدمات رایگان سمعک، یک سال گارانتی سمعک می توانید به کلینیک شنوایی سنجی اسپین خرم آباد مراجعه کنید. شاید یک مقدار مسافت طولانی باشد! ولی قطعا شک نکنید تجربه ای خوب برای شما خواهد بود و لذت دوباره شنیدن و با کیفیتی را تجربه خواهید کرد. در زیر نکاتی را که جهت خرید سمعک لازم است، را برای شما آورده ایم.

 

12 نکته ای که باید قبل از خرید سمعک در بروجرد بررسی کنید!

برای اولین خرید سمعک در بروجرد می‌تواند تجربه‌ای چالش انگیز باشد.

با گزینه‌های بسیار، تولیدکنندگان مختلف و نام‌های محصول تا مدلهای متعدد و ده‌ها ویژگی، می‌تواند به راحتی غافلگیر شوید. ایده آل است که با یک متخصص شنوایی شناس یا متخصص شنوایی خبره مشورت کنید، که نه تنها می تواند نوع و درجه کم شنوایی شما را تشخیص دهد، بلکه شما را در فرآیند انتخاب بهترین سمعک مطابق با نیازهای خاص شما راهنمایی کند.

با این وجود، در اینجا نکاتی وجود دارد که باید قبل از خرید سمعک در نظر بگیرید!

قبل از خرید سمعک در بروجرد به این نکات توجه کنید!
سمعک یک سرمایه گذاری است! پس از در نظر گرفتن نکات زیر مطمئن شوید که عاقلانه انتخاب کرده اید.

1. آیا این نیازهای سبک زندگی شما را پشتیبانی می کند؟


مهم است که قبل از خرید سمعک در بروجرد بدانید که آیا با سبک زندگی شما مطابقت دارد یا خیر.

فرقی نمی‌کند خانه دار باشید، شاغل هستید یا عاشق زندگی در محیط های مختلف و پرسر و صدا هستید، سمعک‌ها را می‌توان تنظیم کرد تا به شما در رسیدن به شنوایی مطلوب کمک کند.

به عنوان مثال، سمعک برای یک سبک زندگی ساده از شنیدن مکالمه یک به یک، صداهای تلویزیون/رادیو، مکالمات تلفنی پشتیبانی می کند. در حالی که سمعک برای زندگی در فضای باز دارای ویژگی های پیشرفته تری است که به شما امکان می دهد مکالمات گروهی، لذت بردن از ورزش، کنسرت یا تئاتر داشته باشید.

با توجه به این الزامات، سمعک‌ها با مجموعه‌های ویژگی‌های مختلف و با قیمت‌های متفاوت عرضه می‌شوند.

2. نوع سمعک و شکل ظاهری


سمعک ها اشکال و مدل های مختلفی دارند. برخی در پشت گوش قرار می گیرند( BTE  یا پشت گوشی) برخی دیگر  یک بلندگو در مجرای گوش (RIC) دارند سمعک پشت گوشی کوچکی در پشت لاله قرار می گیرد و صدا از طریق یک سیم نازک به داخل کانال گوش انتقال می یابد( پشت گوشی نامرئی)، برخی پشت گوش قرار می گیرند و صدا را با یک لوله کوچک (BTE) به گوش منتقل می کنند( مدل مینی BTE).و برخی به صورت سفارشی ساخته شده اند تا در گوش شما قرار بگیرندمدل های داخل گوشی و نامرئی (IIC/ CIC/ITE).

نوع سمعک مناسب شما به عوامل زیادی بستگی دارد، از جمله راحتی، میزان کم شنوایی، مهارت یا صرفاً سلیقه شخصی.

برای افرادی که به دنبال خرید سمعک در بروجرد هستند، سمعک در اشکال و طرح های مختلف موجود است. به استثنای BTE، بیشتر مدل ها سفارشی ساخته شده اند. بنابراین وقتی گزینه های زیادی در طراحی و تناسب دارید، می توانید به سراغ گزینه ای بروید که حداکثر راحتی را به شما می دهد و با سبک شما همخوانی دارد.

خرید سمعک در بروجرد

3. ویژگی های مورد نیاز سمعک، هوشمندانه خرید سمعک در بروجرد را انجام دهید!


سمعک ها بر اساس تکنولوژی استفاده شده در سه نوع آنالوگ، دیجیتال و هوشمند هستند. امروزه سمعک های دیجیتال محبوب ترین هستند زیرا چندین ویژگی پیشرفته را ارائه می دهند و به شما کمک می کنند در همه محیط های صوتی بهتر بشنوید. ویژگی های خاصی مانند پردازشگرهای پیشرفته، کانال ها، میکروفون های جهت دار، کاهش نویز، کاهش فیدبک یا سوت مواردی هستند که باید در سمعک دیجیتال یا نیمه دیجیتال خود جستجو کنید. بر اساس این ویژگی ها می توانید دو یا چند دستگاه را با هم مقایسه کنید و خریدی هوشمندانه انجام دهید!

4. کاهش نویز


اکثر سمعک‌های مدرن نوعی الگوریتم کاهش نویز را در خود دارند. بهترین الگوریتم‌ها می‌توانند گفتار را از نویز تشخیص دهند، که سمعک را قادر می‌سازد تا صدای ورودی را کاهش دهد و گفتار ورودی را در زمان واقعی افزایش دهد. میزان کمک آنها و نحوه کمک آنها از سمعک به سمعک متفاوت است. پس اگر به دنبال خرید سمعک در بروجرد هستید می توانید از شنوایی سناس بخواهید که شما را از سطح تکنولوژی های سمعک آگاه کند.

5. میکروفون های جهت دار


سمعک شما باید دارای سیستم میکروفون جهت دار باشد.

جهت یابی توانایی سمعک شما برای تمرکز دیجیتالی بر روی یک منبع صوتی خاص در اطراف شما (معمولاً یک شریک مکالمه) است و این تنها راه ثابت شده سمعک برای بهبود درک گفتار در نویز است.

به عبارت ساده، یک سیستم میکروفون جهت دار خوب به شما کمک می کند واضح تر و واضح تر بشنوید.

انواع مختلفی از سیستم های جهت گیری وجود دارد: تطبیقی، ثابت و پویا.

سیستم‌های جهت‌پذیری تطبیقی ​​افرادی را که در اطراف شما صحبت می‌کنند شناسایی می‌کنند و از هر کجا که سخنرانی می‌آید تمرکز می‌کنند.
سیستم های جهت دار ثابت روی یک ناحیه خاص (معمولا درست در مقابل شما) تمرکز می کنند و در آنجا متمرکز می مانند.
سیستم های جهت دهی پویا به طور خودکار بین گوش دادن به اطراف شما به یک جهت ثابت تغییر می کنند. در طول دوره آزمایشی خود، حتما به نحوه تشخیص صداها توسط سمعک گوش دهید و از ارائه دهنده خود بپرسید که چگونه آنها را برای به حداکثر رساندن مزایا تنظیم کرده اند.

6. اتصال با تلفن و سایر دستگاه های بلوتوث دار

ما در یک دنیای متصل زندگی می کنیم! تلویزیون ها، رایانه ها و تلفن های همراه روز به روز پیشرفته تر و در هم تنیده می شوند. امروزه برخی از سمعک‌ها توانایی اتصال مستقیم به این دستگاه‌های روزمره را با استفاده از Bluetooth™ یا سایر فناوری‌های پخش جریانی دارند. حتی می توانید برخی از سمعک ها را با استفاده از تلفن هوشمند خود تنظیم کنید (تغییر صدا و تنظیمات و غیره) - بنابراین نیازی به لمس سمعک خود ندارید. شما می توانید از طرح های نوآورانه جدید موجود انتخاب کنید. برای خرید سمعک در بروجرد می توانید به کلینیک شنوایی سنجی اسپین خرم آباد مراجعه کرده و از برندهای سمعکی که اتصال بدون واسطه با تلفن همراه دارند، را خریداری کنید.

7. فیدبک

از نظر تاریخی، حتی افرادی که کم شنوایی خفیف دارند، با پدیده ای به نام فیدبک مشکل داشته اند. فیدبک یا سوت زدن چیست؟

به این فکر کنید که وقتی یک میکروفون را خیلی نزدیک به بلندگو می گیرید و صدای جیغ بلندی دریافت می کنید چه اتفاقی می افتد. این فیدبک است! چون سایز سمعک ها معمولا کوچک است به ناچار میکروفون و رسیور در نزدیکی هم قرار می گیرند که این باعث فیدبک می شود. 

همه سمعک های مدرن دارای کنترل فیدبک هستند - اما برخی از آنها بسیار بهتر از بقیه هستند. به دنبال سمعک‌هایی باشید که دارای کنترل فیدبک عالی هستند، زیرا استفاده از سمعک‌های شما را راحت‌تر می‌کند و برای اطرافیانتان کمتر دیده می‌شود.

8. بودجه برای خرید سمعک در بروجرد


وقتی نوبت به خرید هر دستگاهی می رسد، بودجه یک نگرانی است. البته برای اینکه یک خریدار باهوش باشید، باید کمی تحقیق کنید. ابتدا باید قیمت هایی را که شرکت های مختلف برای یک مدل خاص ارائه می دهند جستجو کنید. در مرحله دوم، هنگام خرید سمعک به دنبال تخفیف باشید و گزینه ای را انتخاب کنید که منطقی تر است. با این حال، توصیه می شود به سراغ یک سمعک گران قیمت و قابل اعتماد بروید. ما در کلینیک شنوایی سنجی اسپین خرم آباد سمعک ها را به صورت دولتی و سهمیه ای و با در دست داشتن کارت ملی ارائه می کنیم. و برای مددجویان عزیز بروجردی نیز سهمیه های دولتی در نظر گرفته شده است.

سمعک سرمایه ای برای گوش دادن بهتر است – پس تصمیم عاقلانه بگیرید!

9. خدمات پس از فروش خرید سمعک در بروجرد


این خدمات پس از فروش است که به شما اطمینان نهایی را از خرید سمعک می دهد. بسیار مهم است که بدانید آیا خدمات مشتری خوبی از کلینیک دریافت خواهید کرد یا خیر. ما در کلینیک شنوایی سنجی اسپین خرم آباد سمعک را با مشاوره رایگان و آزمایشی می فروشیم بدین صورت که برای افرادی که از بروجرد جهت خرید سمعک مراجعه می کنند یک هفته مهلت تست رایگان سمعک را می دهیم و در صورتی که فرد استفاده موفقیت آمیزی داشت می تواند سمعک را بخرد.

خدمات پس از فروش سمعک در بروجرد

10. عمر باتری

مدل باتری در سمعک های مختلف متفاوت است و یکی از ویژگی های مهمی است که هنگام خرید سمعک باید به آن توجه کنید. عمر باتری معمولاً به مدل باتری (قدرت) و ساعات استفاده بستگی دارد. به عنوان مثال، اگر سمعک خاصی از باتری 10 پشتیبانی می کند و هر باتری 10 معمولاً 5 روز کار می کند، همچنان بر اساس تعداد ساعات استفاده روزانه از دستگاه متفاوت است. هرچه ساعات بیشتری از دستگاه در روز استفاده کنید، باتری سریع‌تر خالی می‌شود. باطری شماره 312 معمولا یک هفته عمر می کند. باطری شماره 13 معمولا 10 روز عمر می کند. باطری شماره 675 معمولا 2 هفته کار می کند.

حتی می‌توانید سمعک‌های قابل شارژ را انتخاب کنید که مانند هر دستگاه تلفن همراهی از طریق شارژر قابل شارژ است.

11. رابط


مدل‌های خاص یک رابط کاربری ساده ارائه می‌دهند، در حالی که برخی برای تنظیم و کارکرد کمی پیچیده هستند. بنابراین، همیشه درباره گزینه‌های قابلیت استفاده که هر مدل با آن پیکربندی شده است، تحقیق کنید و یکی را انتخاب کنید که بیشترین سازگاری را دارید. رابط ها برای شنیدن بهتر صدای تلویزیون و .... موجود هستند.

12. گارانتی برای خرید سمعک در بروجرد


تمامی سمعک ها در کلینیک شنوایی سنجی اسپین خرم آباد با گارانتی یک ساله ارائه می شوند. در این مدت تمام خدمات بجز شکستگی فیزیکی بصورت رایگان بوده و هیچ هزینه ای از فرد گرفته نخواهد شد.

برای اطمینان از مجهز بودن سمعک های شما به ویژگی های ذکر شده در بالا و مطابقت با نیازهای شنوایی شما، بهتر است به یک متخصص شنوایی شناس مراجعه کنید. شنوایی شناس بهترین توصیه را برای خرید سمعک ارائه می دهد.

دیگر برای شنیدن خود را خسته نکنید! ما در مرکز شنوایی سنجی اسپین خرم آباد جامع ترین امکانات تشخیصی و جدید را برای افرادی که قصد خرید سمعک در بروجرد را دارند، ارائه می دهیم.

در ضمن در مرکز ما فاکتور خرید سمعک جهت ارائه به تمامی بیمه های پایه و تکمیلی ارائه می گردد.

 ادیولوژیست حمید فلاحت پور با سابقه تجویز و تنظیم تمامی برندهای سمعک دنیا بیشتر از 5000 هزار سمعک را تجویز و تنظیم نموده و خدمات تنظیم سمعک، قالب گیری سمعک، تعمیر سمعک در خرم آباد، فروش باطری سمعک در خرم آباد و ... را انجام می دهد.

تمامی برندهای سمعک اتیکن، سونیک، برنافن، سیگنیا یا زیمنس، ادیوسرویس، رکستون، A&M ، اینترتون، ریساند، بلتون، فوناک، یونیترون، هانساتون، رایونت ژاپن، آدیفون، اسمارت، فیلیپس و ... در کلینیک شنوایی سنچی اسپین خرم آباد موجود بوده و اگر قصد خرید این برندها را دارید به کلینیک مراجعه کنید.

 

ما در کلینیک شنوایی سنجی اسپین این افتخار را داریم تا به تمامی بیمارانی که از بروجرد جهت تهیه سمعک مراجعه می کنند خدمات لازم را بدهیم و تا 5 سال خدمات رایگان سمعک را ارائه کنیم.

برای خرید سمعک در بروجرد و تمامی شهرهای استان لرستان به کلینیک شنوایی سنجی اسپین خرم آباد مراجعه کنید یا با شماره تلفن های 06633314089 و 09168775699 تماس حاصل فرمایید. همچنین برای نوبت اینترنتی خرید سمعک در خرم آباد می توانید از طریق سایت های www.paziresh24.com و www.doctor-yab.ir اقدام کنید. برای مشاوره خرید سمعک نیز می توانید از طریق شبکه های اجتماعی و راه های ارتباطی در سایت سوالات خود را مطرح کنید.