سمعک سیگنیا signia (زیمنس)

سمعک سیگنیا signia (زیمنس)

 

اگر به دنبال جدیدترین سمعک زیمنس (Siemens Hearing aid) هستید و قصد خرید سمعک زیمنس را دارید، برخی از کلینیک‌ها به شما سمعک زیمنس و برخی دیگر سمعک سیگنیا (Signia Hearing aid) را پیشنهاد می‌کنند. ممکن است این سوال به ذهن شما برسد، کدام برند را بخرم؟ سمعک زیمنس یا سمعک سیگنیا، کدام برند بهتر است؟ آیا زیمنس و سیگنیا یکی هستند؟

در این مقاله به این سوالات پاسخ می‌دهیم. همچنین تغییر تولید‌کننده این سمعک‌ها، انواع سمعک زیمنس و سیگنیا و قیمت سمعک زیمنس آلمان و سیگنیا را توضیح می‌دهیم و این‌که کدام مدل‌ها با فناوری زیمنس آلمان و کدام مدل‌ها با فناوری سیگنیا سنگاپور تولید شده‌اند.

تجهیزات شنوایی زیمنس (Siemens Hearing Instruments یا Siemens Audiology Solutions)، سال‌ها یکی از تولیدکنندگان سمعک بود. سمعک و لوازم جانبی زیمنس به افراد کم شنوا کمک می‌کرد که بهتر با دیگران ارتباط برقرار کنند. با وجود این، فعالیت زیمنس در عرصه شنوایی پس از حدود 120 سال متوقف شد.

شرکت زیمنس آلمان که یکی از قدیمی‌ترین تولید‌کننده‌های سمعک در دنیا بود، پس از سال‌ها فعالیت در زمینه تولید سمعک در ژانویه سال 2015 واحد تولید سمعک خود را به شرکت سیوانتوس (Sivantos) واگذار کرد. اکنون، شرکت سیوانتوس سمعک‌های خود را با برند سمعک سیگنیا (Signia) در کشور سنگاپور تولید می‌کند.

علاوه بر سیگنیا، سمعک‌های رکستون (Rexton)، اِی‌اِم (A&M) و ادیوسرویس (Audio Service) متعلق به شرکت سیوانتوس است.

آیا زیمنس و سیگنیا یکی هستند؟

برخی تصور می‌کنند که سیگنیا یکی از مدل‌های سمعک زیمنس المان است، این تصور اشتباه است. در سال 2016، سیوانتوس - شرکتی که سمعک زیمنس را خریداری کرد - برند جدیدی به نام سیگنیا را معرفی کرد. تجهیزات شنوایی زیمنس هم به دلیل واگذاری خط تولید سمعک خود به سیوانتوس، چند سالی است که سمعکی جدیدی با برند زیمنس تولید نکرده است. بنابراین، سمعک‌هایی که از سال 2016 با سیستم پردازشی (پلتفرم) پرایمکس (Primax)، اِن‌ایکس (NX)، اکسپرینس (Xperience) و ای‌ایکس (AX) تولید شده‌اند، با فناوری سیگنیا در کشور سنگاپور تولید می‌شوند و سمعک‌هایی که پیش از سال 2016 با سیستم‌های پردازشی باینکس (Binax) و مایکان (Micon) تولید شده‌اند، با فناوری زیمنس در کشور آلمان تولید شدند.

 

 

 

سیوانتوس در ادامه مسیر زیمنس همواره تلاش کرده تا صنعت شنوایی را از نظر نوآوری با محصولات پیشرفته و خدمات پس از فروش متحول کند. به همین منظور، در سال 2019، این کمپانی دوباره دچار تغییراتی شد و با کمپانی ویدکس به توافق رسیدند که با هم ادغام شوند.

حاصل این تغییر تاسیس شرکت WS Audiology است. این شرکت تازه تاسیس از ادغام سیوانتوس (سنگاپور) و ویدکس (دانمارک) تشکیل شده است و سال‌ها تجربه و تخصص را در خود جای داده است.

 

انواع سمعک زیمنس و سیگنیا

سمعک زیمنس و سمعک سیگنیا از نظر سیستم پردازشی (پلتفرم)، سطح تکنولوژی و شکل ظاهری (طراحی) انواع مختلفی دارند. بر همین اساس نام‌گذاری در سمعک‌های زیمنس و سیگنیا با کمپانی‌های دانمارکی تا حدی متفاوت است.

سیستم‌های پردازشی (پلتفرم) در زیمنس و سیگنیا اسامی مختلفی دارند:

Signia AX (2021) •

(Signia Xperience (2019 •
(Signia Nx (2017 •
(Signia Primax (2016 •
(Siemense Binax (2014 •
(Siemence Micon (2012 •

از نظر سطح تکنولوژی زیمنس و سیگنیا محصولات‌شان را به چهار سطح پایه، استاندارد، پیشرفته و عالی تقسیم‌بندی می‌کنند. همچنین همانند کمپانی فوناک و یونیترون از اعداد برای نشان دادن سطح تکنولوژی محصولاتش استفاده می‌کنند و از نظر ظاهری انواع سمعک‌های خود را با نام‌های مختلف نام‌گذاری می‌کنند.

برای سمعک دارای تکنولوژی عالی (High end) از شماره 7، تکنولوژی پیشرفته (Advanced) از شماره 5، تکنولوژی استاندارد (Essential) از شماره 3 و در برخی از پلت‌فرم‌ها برای تکنولوژی پایه (Basic) از شماره 1 و 2 استفاده می‌کند.

از نظر شکل ظاهری در کمپانی زیمنس و سمعک سیگنیا:

• سمعک‌های پشت گوشی موشن (Motion) نامیده می‌شوند.
• سمعک‌های داخل گوشی که سفارشی ساخته می‌شوند اینزیو (Insio) نامیده می‌شوند.
• سمعک‌های نامرئی CIC که پیش‌ساخته و آماده هستند سیلک (Silk) نامیده می‌شوند.
• سمعک‌های رسیور داخل مجرا یا ریک (RIC/RITE) پیور (pure) نامیده می‌شوند.
• سمعک‌های رسیور داخل مجرا باریک (Slim-Ric)، استایلتو (Styletto) نامیده می‌شوند.

سیگنیا در نام‌گذاری سمعک‌های خود ممکن است از سایز باتری سمعک (10، 312، 13) یا واژه Charge&Go که به معنی سمعک شارژی (قابل‌شارژ) است، استفاده کند.

برای نمونه سمعک Pure Charge&Go 7 Nx سیگنیا:

Pure: از نظر ظاهری این سمعک رسیور داخل مجرا یا ریک (RIC) است.
Nx: از سیستم پردازشی (پلتفرم) Nx در این سمعک استفاده شده است.
7: از نظر سطح تکنولوژی عالی (High end) است.
Charge&Go: دارای باتری سمعک شارژی است.

جدیدترین سمعک سیگنیا اکتیو (Active) نام دارد که از نوع داخل گوشی پیش‌ساخته است و از نظر شکل ظاهری شبیه به earbud طراحی شده است.

شنوایی‌شناس تنظیم سمعک زیمنس را با نرم‌افزار CONNEXX و تنظیم سمعک سیگنیا را با نرم‌افزار Signia Connexx انجام می‌دهد. برای تنظیم سمعک زیمنس و سیگنیا همچنین نیاز به سخت‌افزارهایی مانند Hi-Pro ،NOAHLink و Noahlink Wireless است. در بخش خدمات، سیگنیا TeleCare را ارائه داد. با این ابزار منحصربه‌فرد، شنوایی‌شناس از طریق اپلیکیشن موبایل‌های هوشمند همیشه با کاربر سمعک در تماس است.

قیمت سمعک زیمنس آلمان 

قیمت انواع سمعک زیمنس آلمان یا همان سمعک سیگنیا (سنگاپور) با توجه به سال تولید پرادزشگر و سطح تکنولوژی (7، 5، 3، 2، 1) به‌کار رفته در آن متفاوت است. قیمت سطح تکنولوژی پایه کمترین و  قیمت سطح تکنولوژی عالی بیشترین است.

در ادامه این متن درباره سیستم‌های پردازشی و انواع مدل‌های سمعک زیمنس و سیگنیا توضیحات لازم ارائه می‌شود.

سیستم پردازشی Signia Xperience

آنچه برای تو اهمیت دارد را بشنو.

جدیدترین پلتفرم سیگنیا به نام اکسپرینس (Signia Xperience) به سمعک‌ها مفهوم جدیدی می‌بخشد، به‌طوری‌که حتی در محیط‌های پُر سر و صدا، سمعک درک می‌کند که کاربر چه چیزی را نیاز دارد بشنود. این پلتفرم همچنین مجهز به پیشرفته‌ترین سیستم‌های اتصال به سایر دستگاه‌های بلوتوث‌دار است.

پلتفرم Signia Xperience از پیشرفته‌ترین فن‌آوری و اطلاعات برای تحلیل و درک محیط اطراف کاربر سمعک، وضعیت شنوایی و اولویت شنوایی استفاده می‌کند. این امر به هوشمندترین سمعک‌ها کمک می‌کند تا منظرصوتی را با دقت فضایی کامل اسکن و پردازش کنند، به‌طوری‌که صدایی شفاف و باجزئیات را حتی در محیط‌های نویزی ارائه دهند. با این پلتفرم انواع سمعک X در سه سطح تکنولوژی (3-5-7) عرضه شده است:

Pure Charge&Go X *

Pure 312 X *

 

اولین حسگرهای صوتی-حرکتی دنیا

فن‌آوری YourSound با استفاده از حسگرهای صوتی قدرتمند همراه با حسگر حرکتی مرتبط با پردازش صدا، بیشتر از گذشته ویژگی‌های صدا را در زمان واقعی اندازه‌گیری می‌کند، از جمله این‌که چگونه حرکت کاربران بر شنوایی آن‌ها تأثیر می‌گذارد.

حسگر حرکتی

این حسگر در سمعک‌ها قرار می‌گیرد تا اطلاعات مهمی در مورد حرکت کاربر سمعک از طریق صداهای محیط اطراف ارائه دهد. بر اساس این داده‌ها، می‌توان پردازش صدا را در محیط‌های مختلف بهینه کرد، اعم از دویدن در پارک یا نشستن در جلسه.

حسگرهای صوتی

مکان‌یابی صدا، صدای خودِ کاربر، نسبت سیگنال به نویز و موارد دیگر: با جمع‌آوری اطلاعات بیشتر و ویژگی‌های مربوط به محیط صوتی کاربر سمعک، نسبت به گذشته منظرصوتی به مراتب دقیق‌تر و با جزئیات بیشتر در اختیار کاربر قرار می‌گیرد.

سمعک زیمنس Siemens (نام جدید سیگنیا ) 1

تسلط کامل بر شخصی‌سازی صدا

با کمک ورودی دقیق حسگرهای صوتی-حرکتی منحصربه‌فرد، YourSound همان‌طور که در طول روز حرکت می‌کند با نیازهای شخصی و متغیر کاربران سازگار می‌‌شود. همیشه می‌فهمد آن‌ها کجا هستند و چه کار انجام می‌دهند.
پردازش منظرصوتی پویا
صدا و گفتار طبیعی را در هر شرایطی حتی هنگام حرکت فراهم می‌کند.
پردازش صدای خودِ کاربر
صدای کاربر را برای خودش بهینه می‌کند.
در نتیجه، YourSound آنچه را که برای استفاده‌کنندگان سمعک سیگنیا Signia X واقعاً مهم است، در هر موقعیت خاص پیش‌بینی و تقویت می‌کند.
تجربه حرکت
سمعک‌های موجود نوع وضعیتی که کاربر در آن قرار دارد را گوش می‌دهند و حدس می‌زنند. اما آن‌ها نمی‌توانند تصویر کامل را ببینند. سمعک Signia X نخستین راه‌حل برای درک درست نحوه تعامل فرد با محیط اطرافش است، بنابراین همیشه آنچه را که اهمیت دارد را می‌شنوند (تقویت می‌کنند) و کاملاً درگیر زندگی هستند.
سمعک Signia X صدا را شخصی‌سازی و با کیفیت عالی تولید می‌کند به گونه‌ای که کاربر هر صدایی را با بلندی مناسب و با درک کامل فضایی بشنود تا بداند هر صدا از کجا می‌آید.
در نتیجه، همه چیز طبیعی به نظر می‌رسد و کاربران سمعک چیزهایی که برای آن‌ها مهم است را می‌شنوند، هر کجا که باشند و هر کجا می‌روند.

 

سمعک اکتیو (Active) سیگنیا

سمعک اکتیو سیگنیا از نوع داخل گوشی پیش‌ساخته و آماده تجویز شبیه به earbud است. این سمعک در دو مدل اکتیو (Active) و اکتیو پرو (Active pro) برای کم شنوایی‌های ملایم تا شدید عرضه شده است.

با سمعک‌های اکتیو موسیقی و تماس‌های تلفنی را با کیفیت بالا به‌صورت وایرلس در هر دو گوش خود مانند هندزفری می‌شنوید. آن همچنین تجربه شنوایی شما را به‌ویژه در موقعیت‌های سخت شنیداری مانند اجتماعات بزرگ و مکان‌های پُر سر و صدا بهبود می‌بخشد.

این سمعک داخل گوشی شارژی‌ سیگنیا با کیف شارژر همراه است که به شما امکان می‌دهد در حین حرکت آن‌ها را شارژ کنید. آن‌ تا 26 ساعت شارژ نگه‌ می‌دارند و با کمک شارژ بی‌سیم Qi، می‌توانید به‌جای این‌که شارژر و سمعک‌ها را به برق متصل کنید، سمعک‌ها را روی پد شارژ قرار دهید.

سمعک اکتیو با اپلیکیشن سیگنیا سازگار است که حاوی  Signia Assistant و پشتیبانی  TeleCare است. با استفاده از هوش مصنوعی، هر زمان که بخواهید تنظیمات را تغییر دهید، Signia Assistant پشتیبانی فوری ارائه می‌دهد. همچنین Signia TeleCare به شما امکان می‌دهد که با شنوایی‌شناس خود در ارتباط باشید.

اگر از وزوز گوش رنج می برید، سمعک اکتیو دارای طیف وسیعی از راه‌حل‌ها برای وزوز گوش است تا شما با وزوز راحت‌تر زندگی کنید.

همانطور که گفته شده سمعک اکتیو از نوع پیش‌ساخته است و نیاز به قالب‌گیری ندارد. سمعک‌های پیش‌ساخته سیگنیا مانند سیلک و اکتیو برای قرار گرفتن به‌صورت امن نیاز به پروب‌های سیلیکونی (sleeve) دارند. این پروب‌ها در چهار اندازه‌­ مختلف و در دو مدل باز و بسته متناسب با شکل و نیازهای شنوایی افراد مختلف طراحی شده‌اند.

سمعک اکتیو سیگنیا در سه رنگ سفید/طلایی رز (Rose gold)، مشکی/نقره‌ای و مشکی موجود است.

سمعک استایلتو اکسپرینس (Styletto X) سیگنیا

چیزی فراتر از سمعک همراه با تجربه شنیداری کامل

سمعک استایلتو اکسپرینس نماد جدید سمعک سیگنیا، طراحی خاص و قابلیت شارژ مجدد را با صدای شفاف ترکیب می‌کند، بنابراین همیشه می­­‌توانید آنچه را که برای شما مهم است بشنوید.

این سمعک تصویر منسوخ‌­شده سمعک­‌ها را به سمعک­‌هایی بسیار پیچیده تبدیل می­‌کند. طراحی اصیل و ناب، شکل پیچیده، قرارگیری مناسب و تجربه شنیداری واقعی به معنای این است که به محض استفاده، تفاوت­ آن را احساس خواهید کرد.

سمعک Styletto X با تراشه پیشرفته Signia Xperience، تمام نیازهای شنوایی شما را برای صدای شفاف و درک بهتر گفتار حتی در محیط­های پُر سر و صدا تامین می­‌کند.

حسگرهای صوتی-حرکتی منحصربه‌فرد به Styletto X اجازه می­‌دهد تا شنوایی شما را در هرشرایطی بهینه سازد زیرا 82٪ از کاربران می­‌گویند سمعک‌­های Xperience بهترین درک گفتار را در همه شرایط شنیداری فراهم می­‌کند، بنابراین می­‌توانید آنچه مهم است را بشنوید، چه بیرون از منزل درحال دویدن باشید، چه در فروشگاهی شلوغ یا رستوران باشید و چه در کنار خانواده و دوستان‌­تان در خانه استراحت می­‌کنید.

 

شارژر بی‌­سیم با هرآنچه که نیاز دارید!

شارژ مداوم

محفظه شارژ قابل‌حمل جیبی، اولین شارژر سمعک با فن‌آوری بی‌­سیم Qi در جهان است که به شما امکان می‌دهد شارژر را به­‌جای اتصال به برق، به‌راحتی روی پد شارژ قرار دهید. هرکجا که می­‌روید، سمعک  سیگنبا Styletto X با شما می‌­آید و می‌­آید و می‌­آید، محفظه شارژ آن به‌طور حیرت‌­انگیزی 3 روز استقلال کاربر را بدون نیاز به شارژ فراهم می‌کند.

سمعک زیمنس Siemens (نام جدید سیگنیا ) 2

سمعک سیلک اکسپرینس (Silk X) سیگنیا

تجربه شنیداری تقریباً نامرئی آماده برای استفاده شما

سمعک­‌های جدید سیلک سیگنیا که یکی از کوچکترین سمعک‌­های جهان است، به شما اعتماد به‌­نفس می‌دهد و بدانید که هیچ کس حتی متوجه استفاده شما از آ‌ن­‌ها نمی‌شود.

سفارشی بدون انتظار

سمعک Silk X مجهز به پوسته­ سیلیکونی نرم بسیار سازگار است که به‌راحتی بر روی سمعک‌­ها قرار می­‌گیرد و تا حدی از راحتی و قرارگیری ایمن در گوش­تان را تضمین می‌کند که قبلا فقط در پوسته‌­های سفارشی موجود بود. این پوسته‌­ها در 4 اندازه مختلف برای بیشتر آناتومی‌­های گوش و نیازهای شنوایی مناسب هستند، بنابراین دیگر، مانند سایر سمعک‌های نامرئی نیازی به انتظار نیست.

البته با توجه به این‌که سمعک‌های Silk پیش‌ساخته هستند، پیش از خرید سمعک درباره شرایط تعمیرات این سمعک از شنوایی‌شناس خود سوال کنید.

صدای شفاف و واضح در هرشرایطی

خواه در خیابانی شلوغ باشید، در دفتری با فضای باز کار کنید و یا در رستوران شلوغ مشغول غذا خوردن باشید، هرکجا نویز محیط زیاد باشد، برگزاری مکالمه نیاز به تمرکز و تقلی دارد. سمعک Silk X با صدای واقعی Signia Xperience به‌­طور ماهرانه­‌ای به مقابله با این چالش‌­ها می­‌پردازد. بنابراین در تمام طول روز و در هرشرایطی آنچه برای­تان مهم است را می‌­شنوید.

تناسب کامل برای مکالمات تلفنی و موسیقی

برخلاف سمعک­‌هایی که پشت گوش قرار می­‌گیرند، میکروفون­‌های Silk X صدا را از داخل مجرای گوش دریافت می­‌کنند که این امکان را برای شما فراهم می­‌کند تا به روشی که عادت دارید، ازجمله در حالت هدفون روی گوش، تماس تلفنی برقرار کرده و به موسیقی گوش دهید. سمعک سیلک بسیار راحت است، ممکن است حتی به‌سادگی فراموش کنید از سمعک استفاده می­‌کنید.

سمعک زیمنس Siemens (نام جدید سیگنیا ) 3

لوازم جانبی سمعک Silk X

miniPocket

را‌ه­‌حل اید‌ه‌­آل برای هر کسی که می‌خواهد سمعک خود را راحت، بدون نیاز به کنترلی بزرگ یا تلفن هوشمند، کنترل کند. قابل اطمینان بوده و استفاده از آن ساده است. miniPocket به اندازه کافی کوچک است که می­‌تواند در یک حلقه کلید جای گیرد، اما در عین حال قدرت کافی برای کنترل تمام ویژگی­‌های اصلی و لازم را دارد.

(Click Sleeves (Click, fit and go  

پروب‌های سیلیکونی فوق­العاده نرم که در اندازه‌­های مختلف موجود است، به‌سادگی روی سمعک‌­های شما قرار می­‌گیرد. آن­‌ها کاملاً امن و مناسب در گوش شما قرار می­‌گیرند.

سمعک شارژی پیور اکسپرینس (Pure Charge&Go X) سیگنیا:

سمعک ریک (RIC) قابل‌شارژ

سمعک Pure Charge & Go X ترکیبی از تمام مزایای Signia Xperience با قابلیت شارژ لیتیوم-یون و قابلیت اتصال کامل به بلوتوث است. 20% ظرفیت باتری بیشتر با انعطاف‌پذیری و راحتی کامل برای رضایت بیشتر کاربر، همراه با انتقال مستقیم صدای موسیقی، تماس‌های تلفنی و صدای تلویزیون به سمعک. همه در یک سمعک بسیار کوچک.

ویژگی‌های اصلی:
• طبيعي‌ترين صدای خود کاربر و بهترين درک گفتار در هنگام سر و صدا، حتی هنگامي که کاربر در حال حرکت است
• دارای اولین حسگرهای صوتی-حرکتی در جهان
• جریان صوتی با کیفیت بالا و پایدار
• اتصال فوق العاده HD e2e و بلوتوث
• TeleCare
• ریموت کنترل
• اتصال و انتقال صدا

شارژر القایی II.

سمعک شارژی Pure Charge & Go X با شارژر القایی جدیدی همراه است که درپوش شارژر برای محافظت از سمعک‌ها طراحی شده است. گزینه شارژ سریع، عملکرد خشک کردن رطوبت سمعک از طریق شارژ القایی، و چراغ‌های بصری چپ و راست برای اطلاعات در مورد وضعیت شارژ سمعک‌ها از مزایای این شارژر جدید است.
شارژر القایی II برای سمعک‌های Pure Charge&Go Nx، Motion Charge&Go Nx وCellion primax نیز قابل استفاده است.

سمعک Pure 312 X سیگنیا:

هوشمندانه‌ترین شنوایی شخصی‌سازی با انتقال مستقیم صدا.

ویژگی‌های اصلی:
• طبيعي‌ترين صدای خود کاربر و بهترين درک گفتار در هنگام سر و صدا، حتي هنگامي که کاربر در حال حرکت است
• دارای اولین حس‌گرهای صوتی-حرکتی در جهان
• جریان صوتی با کیفیت بالا و پایدار
• اتصال فوق العاده HD e2e و بلوتوث
• TeleCare
• ریموت کنترل
• اتصال و انتقال صدا

سمعک زیمنس Siemens (نام جدید سیگنیا ) 4

سمعک پیور اکسپرینس 312 مجهز به تمام مزایای استفاده از پلتفرم Signia Xperience است، با طراحی ظریف و باریک نظر کاربر را به خود جلب می‌کند. این سمعک با وجود ظرافت، اتصال بلوتوث را برای لذت بردن از موسیقی، تماس‌های تلفنی و شنیدن صدای تلویزیون برای شما فراهم می‌کند. همچنین دارای تله‌کویل است.

سیستم پردازشی Signia Nx

پلتفرم Signia Nx در سال 2017 معرفی شد. در این پلتفرم فردی (کاربر سمعک) که از سمعک استفاده می‌کند صدای خودش را کاملا طبیعی می‌شنود (OVP) و بهترین درک گفتار را در محیط‌های پُر سر وصدا خواهد داشت.

سمعک‌هایی که با این پلتفرم عرضه شده‌اند:

 Styletto *
Pure Charge&Go Nx *
Pure 312 Nx *
Pure 13 Nx *
Pure 10 Nx *
Motion Charge&Go Nx *
Motion 13 Nx *
Silk Nx *
Insio Nx *

سمعک Styletto Nx سیگنیا:

بیشتر افرادی که نیاز به سمعک دارند، تمایلی به استفاده از آن ندارند، زیرا با نگاه و حسی که از تصویر خودشان دارند، متناسب نیست. سمعک Styletto برای چنین افرادی ساخته شده است، با این سمعک افراد سخت‌گیر هم به کاربرانی راضی تبدیل می‌شوند.

این سمعک فراتر از یک سمعک است. آن یک hearwear با طراحی فوق‌العاده است: اولین سمعک SLIM-RIC دنیا.

سمعک Styletto، ترکیبی از پلتفرم Signia Nx و طراحی زیبا و شیک است.

این سمعک دارای پیشرفته‌ترین ویژگی‌هاست: تراشه کم مصرف، باتری شارژی لیتیوم-یون و طبیعی‌ترین صدا.

از هر 10 نفر، 8 نفر این سمعک را به سمعک‌های مرسوم ترجیح می‌دهند.

شارژر جدید

کاربران سمعک می‌توانند کل روز از سمعک‌شان استفاده کنند و با شارژری فوق‌العاده کوچک، باریک و قابل‌حمل آن‌ را شارژ کنند.

 

سمعک شارژی Pure Charge&Go Nx سیگنیا:

سمعک شارژی Pure Charge&Go Nx تمامی مزایا تکنولوژی Signia Nx را دارد. یکی از ویژگی‌های اصلی این سمعک قابلیت شارژ بی‌سیم است.

صدای خود فرد کاملا طبیعی(OVP)، درک گفتار فوق‌العاده، بهترین اتصال بلوتوثی، پشتیبانی از راه دور با TeleCare 3.0 و شارژ بی‌سیم با شارژی کوچک.

کاربر سمعک دیگر نگرانی بابت تعویض باتری سمعک ندارد. به‌آسانی با Charge&Go سمعک را شارژ می‌کند.

ویژگی‌های اصلی:

 • صدای خود کاربر کاملا طبیعی (OVP)
 • بهترین درک گفتار در محیط‌های پر سر و صدا
 • ارتباط بلوتوثی و اولتراHD
 • امکان استفاده از اپلیکیشن myControl App
 • خدمات از راه دور با TeleCare 3.0
 • امکان استفاده با سیتم‌های کراس (CROS) برای افرادی که کم شنوایی یک‌طرفه دارند

با StreamLine TV صدای تلویزیون مستقیم به سمعک Pure Charge&Go Nx منتقل می‌شود. همچنین با StreamLine Mic صدا (تماس تلفنی، موسیقی و غیره)  از هر وسیله دارای بلوتوث به سمعک منتقل می‌شود.

سمعک Pure Charge&Go Nx سیگنیا

سمعک Pure 312 Nx سیگنیا:

سمعک  Pure 312 Nx کوچکترین سمعک گروه Signia Nx است، که مجهز به ویژگی‌های پیشرفته و امکان انتقال مستقیم صدا است.

ویژگی‌های اصلی:

 • صدای خود کاربر کاملا طبیعی (OVP)
 • بهترین درک گفتار در محیط‌های پر سر و صدا
 • کوچک و مخفی
 • ارتباط بلوتوثی و اولترا HD
 • امکان استفاده از اپلیکیشن myControl App
 • خدمات از راه دور با TeleCare 3.0
 • امکان استفاده با سیتم‌های کراس (CROS) برای افرادی که کم شنوایی یک‌طرفه دارند

با StreamLine TV صدای تلویزیون مستقیم به سمعک Pure 312 Nx منتقل می‌شود. همچنین با StreamLine Mic صدا (تماس تلفنی، موسیقی و غیره)  از هر وسیله دارای بلوتوث به سمعک منتقل می‌شود.

در این سمعک از باتری سمعک 312 استفاده می‌شود.

قابلیت جدید سمعک های زیمنس

سمعک Pure 13 Nx سیگنیا:

سمعک Pure 13 Nx مانند سایر سمعک‌های گروه Nx تمامی ویژگی‌های پیشرفته را دارد. در این سمعک از باتری سمعک 13 استفاده می‌شود، بنابراین با این سمعک امکان طولانی‌ترین زمان انتقال مستقیم صدا به صورت بی‌سیم فراهم می‌شود.

همچنین در این مدل استفاده از تله کویل (T-Coil) امکان‌پذیر می‌باشد.

ویژگی‌های اصلی این سمعک مانند سمعک Pure 13 Nx است، تنها تفاوت بین این دو سمعک سایز باتری سمعک می‌باشد.

سمعک Pure 10 Nx سیگنیا:

سمعک سیگنیا  Pure 10 Nx کوچک‌، ظریف و ساده است.

از تکنولوژی ارتباط بی‌سیم و بلوتوث در این سمعک استفاده نشده است، بنابراین این سمعک بهترین انتخاب برای افرادی است که دوست دارند سمعک‌شان ساده و مخفی باشد.

ویژگی‌های اصلی:

 • کوچک و ظریف
 • درک گفتار عالی در نویز
 • امکان استفاده از ریموت کنترل
 • امکان استفاده از اپلیکیشن touchControl App
 • خدمات از راه دور با TeleCare 2.0

برای اینکه سمعک Pure 10 Nx کمتر دیده شود، برای تنظیم صدا استفاده از ریموت کنترل miniPoket و اپلیکیشن touchControl برای این سمعک امکان‌پذیر است.

در این سمعک از باتری شماره 10 استفاده می‌شود.

سمعک Pure 10 Nx سیگنیا

سمعک شارژی Motion Charge&Go Nx سیگنیا:

سمعک شارژی Motion Charge&Go Nx ترکیبی از ویژگی‌های پیشرفته گروه Nx با قابلیت شارژ بی‌سیم (باتری لیتیوم-یون) و اتصال بلوتوثی بی‌نظیر می‌باشد.

یکی از مزایای این سمعک استفاده راحت از آن و لذت بردن از صدای تلویزیون، تلفن و موسیقی است.

ویژگی‌های اصلی این سمعک مانند سمعک Pure Charge&Go Nx است.

سمعک Motion 13 Nx سیگنیا:

سمعک سیگنیا Motion 13 Nx دارای دو مدل است: مدل S و مدل P.

با توجه به نوع و میزان کم شنوایی مدل S  یا P توصیه می‌شود. ویژگی‌های اصلی این سمعک مانند سمعک Pure Charge&Go Nx است. همچنین در این سمعک استفاده از تله‌کویل (T-Coil)  امکان‌پذیر می‌باشد.

در این سمعک از باتری سمعک سایز 13 استفاده می‌شود.

سمعک Motion 13 Nx سیگنیا

سمعک Silk Nx سیگنیا:

سمعک Silk Nx یکی از انواع سمعک‌های نامرئی در گروه Nx است. تجویز این سمعک به‌صورت فوری است و نیازی به قالب‌گیری ندارد.

این سمعک تنها سمعک آماده استفاده کاملا داخل مجرا (CIC) با پردازش دو گوشی بی‌سیم اولترا HD است.

همچنین این سمعک اولین سمعک کاملا داخل مجرای کراس (CROS CIC) دنیاست. سمعک CROS Silk Nx مخفی‌ترین راه‌حل برای افرادی است که کم شنوایی یک ‌طرفه دارند.

ویژگی‌های اصلی:

 • بهترین درک گفتار در محیط‌های پر سر و صدا
 • پروب های مخروطی آماده برای تجویز فوری و آسان
 • کوچک‌تر از مدل‌های قبلی
 • نامرئی و پنهان
 • جهت‌داری تک میکروفونی دو گوشی
 • ارتباط بلوتوثی و اولترا HD برای درک گفتار بهتر و صدای طبیعی‌تر
 • امکان استفاده از اپلیکیشن myControl App
 • خدمات از راه دور با TeleCare 2.0
 • امکان استفاده با سمعک‌های کراس (CROS) برای افرادی که کم شنوایی یک‌طرفه دارند

در این سمعک از باتری سمعک شماره 10 استفاده می‌شود.

سمعک Silk Nx سیگنیا

سمعک Insio Nx سیگنیا:

سمعک Insio Nx در 4 مدل ( ITE, ITC, CIC, IIC) ساخته می‌شود. این سمعک در مدل‌های داخل مجرا (ITC) و داخل گوش (ITE) مجهز به اتصال بلوتوثی است.

سمعک Insio صدایی شفاف و بهترین درک گفتار را حتی در محیط‌های پر سر و صدا فراهم می‌کند.

ویژگی‌های اصلی:

 • بهترین درک گفتار در محیط‌های پر سر و صدا
 • کوچک و قوی
 • ارتباط بی‌سیم و امکان استفاده از ریموت کنترل
 • ارتباط اولترا HD
 • امکان استفاده از اپلیکیشن myControl App (فقط برای مدل‌های ITC و ITE)
 • خدمات از راه دور با TeleCare 3.0 (فقط برای مدل‌های ITC و ITE)
 • امکان استفاده با سیتم‌های کراس (CROS) برای افرادی که کم شنوایی یک ‌طرفه دارند
سمعک Insio Nx سیگنیا

سیستم پردازشی Signia Primax

سمعک سیگنیا با معرفی پل‌فرم Primax در سال 2016، گام اساسی در راحتی شنیداری کاربران سمعک برداشت. این کمپانی با تعهد به نوآوری و پیشرفت همواره قدم‌های بزرگی در جهت تولید محصولات و خدمات جدید برای افراد کم شنوا بر می‌دارد.

با سمعک Cellion primax، سیگنیا اولین سمعک قابل‌شارژ با باتری لیتیوم-یون و شارژ القایی را عرضه کرد. سمعک نامرئی پیش‌ساخته Silk نیز اولین بار با پل‌فرم Primax عرضه شد. این سمعک برای تجویزهای فوری مناسب است.

سمعک‌هایی که با این پلتفرم عرضه شده‌اند:

 Silk primax *
Cellion primax *
Ace primax *
Pure primax *
Motion primax *
Insio primax *

سمعک Silk primax سیگنیا:

تجویز فوری

سمعک Silk primax یکی از کوچکترین سمعک‌های دنیا است. با پروب‌های مخروطی مخصوص، تجویز فوری این سمعک امکان‌پذیر است. تجویز ساده و مناسب برای هر گوش، تنظیم آسان و قابل استفاده در ظرف چند دقیقه از مزایای این سمعک است. سمعک Silk primax مناسب برای کسانی است، که اولین بار از سمعک استفاده می‌کنند، به علت اینکه راه‌حلی مخفی و با حداقل رفت و آمد برای کم شنوایی شما است.

ویژگی‌های اصلی:

 • پروب‌های مخروطی برای تجویز فوری
 • 3 سایز پروب
 • نامرئی در مجرای گوش برای رازداری
 • کاهش تلاش شنیداری
سمعک Silk primax سیگنیا یا زیمنس سابق

سمعک Cellion primax سیگنیا:

انقلابی در سمعک‌های شارژی

سمعک سیگنیا Cellion primax ، اولین سمعک قابل‌شارژ لیتیوم-یون است. مناسب برای افرادی که تمایل ندارند، باتری سمعک‌شان را تعویض کنند. هر بار شارژ باتری دو روز دوام دارد. در این سمعک در باتری وجود ندارد و استفاده و شارژ آن خیلی راحت است.

ویژگی‌های اصلی:

 • باتری قابل‌شارژ لیتیوم-یون
 • 24 ساعت استفاده پیوسته
 • شارژر القایی
 • طراحی منحصربه‌فرد
سمعک Cellion primax سیگنیا یا زیمنس

شارژر سمعک Cellion primax

شارژر این سمعک کوچک، ظریف و دارای تکنولوژی هوشمند است. چراغ راهنمای LED وضعیت شارژ هر دو سمعک را نشان می‌دهد. در هنگام شارژ  برای مراقبت بهتر و طول عمر بیشتر سمعک‌ها رطوبت‌گیری می‌شوند.

شارژر سمعک Cellion primax

سمعک Ace primax سیگنیا:

مخفی، قوی، راحت

سمعک Ace primax سیگنیا، مناسب برای افرادی است که اولین بار می‌خواهند از سمعک استفاده کنند و تاکید زیادی روی مخفی بودن و کارآیی سمعک دارند. این سمعک به عنوان کوچکترین سمعک RIC سیگنیا، همواره معیاری جدید در به حداقل رساندن اندازه و به حداکثر رساندن رازداری بنا نهاده است. این سمعک به اندازه‌ای کوچک است که تقریبا پشت گوش نامرئی به نظر می‌آید. عمکلرد SpeechMaster سمعک Ace primax اصوات و صداهای خارجی را کاهش می‌دهد و صدای مخاطب اصلی را برای مکالمه راحت در هر موقعیتی از بقیه صداها جدا می‌کند. با اپلیکیشن touchControl، کاربر می‌تواند از طریق گوشی موبایل صدای سمعک را به راحتی و بطور نامحسوسی تنظیم کند.

ویژگی‌های اصلی:

 • اندازه خیلی کوچک
 • امکان کنترل از دور
 • مناسب برای کم شنوایی ملایم تا شدید
 • باتری سایز 10
سمعک Ace primax زیمنس

سمعک Pure primax سیگنیا:

کامل، دو گوشی و راحت

سمعک Pure primax سیگنیا، ترکیبی از راحتی، ظرافت و قدرت تکنولوژی primax در یک سمعک RIC است. این سمعک کوچک و مخفی دارای تکنولوژی پیشرفته‌ای است، به‌طوری‌که کاربر با هر میزان کم شنوایی می‌تواند شنوایی خوب و راحتی با این سمعک در هر موقعیتی داشته باشد.

سمعک سیگنیا Pure primax دارای IP 67 و مقاوم به رطوبت و گرد و غبار است و با استفاده از شارژر eCharger، کنترل باتری‌ها آسان‌تر می‌شود. میکروفون‌های جهت‌دار باعث می‌شوند تا سمعک‌ها عملکرد دو گوشی مطلوبی داشته باشند و در صورت استفاده از easyTek و اپلیکیشن easyTek استفاده از سمعک و اتصال به سایر وسایل بلوتوث‌دار خیلی راحت می‌شود.

ویژگی‌های اصلی:

 • قابل‌شارژ
 • اتصال بی‌سیم
 • باتری سایز 312
 • TwinPhone
سمعک Pure primax سیگنیا ( زیمنس )

سمعک Motion primax سیگنیا:

شیک، مناسب و راحت

سمعک Motion primax سیگنیا، شیک و قوی و دارای میکروفون‌های جهت‌دار برای عملکرد دو گوشی واقعی است. دارای محدوده وسیعی از سطح عملکرد و قدرت، به‌طوری‌که برای تمام نیازهای کم شنوایی تا حد شدید مناسب است.

سمعک مدل Motion SX primax دارای باتری قابل‌شارژ است، مدل‌های SA و P می‌توانند به یک قسمت مربوط به باتری انتخابی برای ورودی صوتی مستقیم از طریق کفشک صوتی مجهز شوند. برای افرادی که دنبال سمعک بدون دردسر باشند، سمعک کوچک Motion S primax یک راه‌حل ایده آل است، برای اینکه تنظیم و کنترل آن خیلی آسان است. لوازم جانبی کامل این سمعک، از جمله easyTek که به آسانی و راحتی به کاربر امکان تغییر برنامه، تنظیم ولوم یا انتقال صدا به موبایل را می‌دهد.

ویژگی‌های اصلی:

 • شیک با بدنه ظریف
 • کنترل آسان
 • TwinPhone
 • مدل‌های SA و P: دارای ورودی صوتی مستقیم از طریق کفشک صوتی
سمعک Motion primax سیگنیا

سمعک Insio primax سیگنیا:

مخفی، تجویز سفارشی، راحت

سمعک Insio primax سیگنیا، طبق سفارش برای کاربرهایی ساخته می‌شود که به دنبال نهایت رازداری و عملکرد هستند. این سمعک تقریبا در گوش جلب توجه نمی‌کند، مدل‌های جدید سمعک Insio primax راحتی کامل را تضمین می‌کنند، به‌طوری‌که حتی مدل نامرئی IIC را می‌توان به راحتی با ریموت از دور کنترل کرد. با کمک عملکرد جهت‌داری دو گوشی OneMic، حتی در مدل‌های CIC که دارای یک میکروفون هستند، امکان جهت‌داری عالی برای جلو فراهم شده است.

ویژگی‌های اصلی:

 • جهت‌داری دو گوشی OneMic
 • سایز کوچک
 • وایرلس کامل و ریموت کنترل برای تمام مدل‌ها
 • رسیور قوی در مدل‌های ITC، CIC و ITE
سمعک Insio primax سیگنیا یا زیمنس

سیستم پردازشی Siemens Binax

در سال 2014 سمعک زیمنس با فن‌آوری binax به راه‌کاری کارآمد در زمینه شنوایی دو گوشی دست یافت. به‌طوری‌که binax اولین فن‌آوری بالینی ثابت شده در دنیاست، که کاربران را قادر می‌سازد تا در برخی از محیط‌های شنیداری از افرادی با شنوایی طبیعی بهتر بشنوند.

سمعک‌هایی که با این پلت‌فرم عرضه شده‌اند:

Ace binax *
Pure binax *
Carat binax *
Motion binax *
Insio binax *

سمعک Ace binax زیمنس:

تاکیدی بر رازداری و صدا

سمعک Ace binax زیمنس به عنوان کوچکترین سمعک RIC، همواره معیاری جدید در به حداقل رساندن اندازه و به حداکثر رساندن رازداری بنا نهاده است. این سمعک به اندازه‌ای کوچک است که تقریبا نامرئی به نظر می‌آید. طراحی جدید BestSound Technology پنهانی سمعک Ace binax را افزایش داده است. مشتریان ما می‌توانند سمعک خود را از طریق اپلیکیشن touch Control از راه دور کنترل کنند و برنامه سمعک و میزان بلندی و زیر و بمی صدا را با چند حرکت ساده بر روی تلفن همراه تغییر دهند. این امر سمعک Ace binax زیمنس را به راهکاری بهینه برای کاربران تازه کار و یا آنهایی که خواستار راحتی هستند تبدیل کرده است. با سمعک Ace binax هم اکنون کاربران ما می‌توانند رازداری و عملکرد را به طور همزمان تجربه کنند.

سمعک Ace binax زیمنس اکنون پنهان‌تر از همیشه...

ویژگی‌های اصلی:

 • اندازه کوچک
 • امکان کنترل از راه دور
 • باتری سایز 10
 • طراحی ارگنومیک به منظور عملکرد بهینه
 • 7bx/5bx/3bx
سمعک Ace binax زیمنس

سمعک Pure binax زیمنس:

فن‌آوری دو گوشی پیشرفته با طراحی زیبا

سمعک پیور زیمنس (Pure binax) بسیار کوچک و در عین حال پیشرفته است. این سمعک مجهز به فناوری binax نسل جدید تکنولوژی BestSound Technology است. سمعک Pure binax آماده برای شادی بخشیدن به کاربران نکته‌سنج و دقیق است. این سمعک تمام ویژگی‌های برجسته سمعک‌های دوگوشی را هر زمان که لازم است ارائه می‌دهد، چرا که به هنگام انتقال صوتی دو گوشی از کارآمدترین سمعک‌ها به شمار می‌آید.

علاوه بر این نتیجه دو مطالعه بالینی مستقل نشان می‌دهد که سمعک‌های Pure binax به کاربران این امکان را می‌دهد که در محیط‌های پُر چالش شنیداری مانند رستوران‌ها و مهمانی‌ها حتی بهتر از افرادی با شنوایی طبیعی بشنوند.

سمعک Pure binax زیمنس رازداری نمایانگر بُعد جدید از شنوایی...

ویژگی‌های اصلی:

 • قابل‌شارژ
 • ویژگی‌های پیشرفته
 • باتری 312
 • قابلیت اتصال بی‌سیم
 • 7bx/5bx/3bx
 • دارای ارتباط بلوتوث
سمعک Pure binax زیمنس

سمعک Carat binax زیمنس:

شنوایی دو گوشی واقعی همراه با انعطاف‌پذیری و طراحی عالی 

سمعک Carat binax زیمنس تجربه شنوایی دو گوشی طبیعی را با طراحی متفاوت همراه با فن‌آوری binax ارائه می‌دهد. دو مطالعه بالینی مستقل حاکی از آن است که سمعک‌های Carat binax زیمنس به کاربران این امکان را می‌دهد تا در محیط‌های سخت شنیداری بهتر از افرادی با شنوایی طبیعی بشنوند. سمعک‌های قابل‌شارژ Carat binax و Carat A binax با گزینه انتخابی ورودی صوتی مستقیم ویژگی‌های دو گوشی binax و قابلیت اتصال بی‌سیم و انعطاف‌پذیری را در مواجهه با نیاز کاربران به همراه دارد.

سمعک Carat binax زیمنس انعطاف‌پذیری نمایانگر بعد جدیدی از شنوایی...

ویژگی‌های اصلی:

 قابل‌شارژ

 امکان ورودی صوتی مستقیم

 باتری 312

 قابلیت اتصال بی‌سیم

 7bx/5bx/3bx

 دارای ارتباط بلوتوث

سمعک Carat binax زیمنس

سمعک Motion binax زیمنس:

ظریف و کنترل آسان، با قابلیت شنوایی دو گوشی واقعی، مناسب برای هر گوش

تمام مدل های سمعک موشن زیمنس (Motion binax) قابلیت شنوایی دو گوشی واقعی را ارائه می‌دهند. مجهز به ویژگی‌های پیشرفته، این سمعک‌ها تمام گزینه‌ها را برای پوشش نیازهای فردی ارائه می‌دهند. سمعک قابل‌شارژ موشن SX و  SA با قابلیت ورودی صوتی مستقیم در طراحی جدید و ظریف با سیستم جهت‌داری بهینه ارائه شده‌اند. این امر نه تنها این سمعک‌ها را به سمعک‌هایی پنهان و راحت جهت قرارگیری تبدیل می‌کنند، بلکه بهترین عملکرد شنوایی ممکن را به همراه دارند.

سمعک Motion PX binax همراهی پر قدرت با طراحی مناسب است. بر اساس تقویت صوتی بالا این سمعک می‌تواند طیف گسترده‌ای از افت شنوایی را پوشش دهد، ضمن اینکه راه کاری قابل اطمینان برای انواع کاربران است. کاربرد ساده و ارتباط هوشمند، راحتی را برای کاربران به همراه دارد به کمک قابلیت اتصال بی‌سیم فوق‌العاده، تمام مدل‌های سمعک موشن زیمنس (Motion binax) بیشترین حد راحتی را برای مشتریان به همراه دارند.

سمعک Motion binax زیمنس راحتی نمایانگر بُعد جدیدی از شنوایی...

ویژگی‌های اصلی:

 • ظریف با بدنه فشرده
 • کاربرد آسان
 • ویژگی‌های پیشرفته
 • 7bx/5bx/3bx
 • دارای ارتباط بلوتوث
سمعک Motion binax زیمنس

سمعک Insio binax زیمنس:

پیشرو در جهت‌یابی دو گوشی

سمعک نامرئی زیمنس (Insio binax) برای اولین بار جهت‌یابی دو گوشی تک میکروفونی را ارائه می‌دهد. این سمعک های داخل گوشی کوچک، امکان جهت‌یابی را با فناوری دو گوشی امکان‌پذیر می‌کند. اکنون تمام ویژگی‌های سمعک‌های Insio binax مدل‌های CIC و ITC برای افرادی با افت شنوایی شدید تا عمیق در دسترس است. با خط تولید پر قدرت جدید، حتی سمعک‌های کوچک می‌توانند بهره و خروجی کافی را داشته باشند. در حالی که بسیار کوچک هستند امکان تجویز بیشتر را برای افرادی که خواستار بیشترین تقویت صدا هستند، فراهم می‌کند. علاوه بر این، تمام مدل‌های سمعک Insio binax زیمنس حتی کوچکترین سمعک‌های نامرئی IIC با اپلیکیشن touch Control به‌صورت بی‌سیم قابل کنترل هستند. این امر سمعک‌های Insio binax را به راهکاری تقریبا نامرئی با عملکرد شنوایی فوق‌العاده تبدیل کرده است.

سمعک Insio binax زیمنس کوچکترین طراحی، بیشترین عملکرد...

ویژگی‌های اصلی:

 • جهت‌یابی دو گوشی حتی در سمعک‌های CIC
 • بدنه کوچک با توجه به طراحی اختصاصی
 • ریموت کنترل برای انواع مدل‌ها
 • ITE/ITC/CIC/IIC
 • 7bx/5bx/3bx
 • دارای ارتباط بلوتوث در مدل‌های ITE/ITC/CIC
سمعک Insio binax زیمنس

سیستم پردازشی Micon زیمنس

در اواخر سال 2012، زیمنس پلت‌فرم جدیدی با نام Micon را معرفی کرد که در قلب آن فن‌آوری BestSound قرار دارد. این پلت‌فرم در سه سطح (3-5-7) عرضه شد، 5Mi تکنولوژی محدوده متوسط را نشان می‌دهد. ویژگی‌های اصلی این سیستم پردازشی e2e  و پوشاننده وزوز (Tinnitus Noiser) بود.

سمعک‌هایی که با این پلت‌فرم عرضه شده‌اند:

 Aquaris micon *
Nitro micon *
Ace micon *
Pure micon *
Life micon *
Motion micon *
Insio micon *

سمعک Aquaris micon زیمنس:

ضد آب، مقاوم، پرقدرت‌تر از همیشه

دوش آب گرم، باغبانی، دوچرخه سواری، قدم زدن در باران و شنا، سمعک Aquaris micon زیمنس از عهده تمام این کارها بر می‌آید. بدنه سمعک Aquaris micon کاملا مقاوم طراحی شده است و این سمعک را به سمعکی مناسب برای غوطه‌ور شدن در آب تبدیل کرده است. در میان سمعک‌های هم نوع خود، اولین سمعکی است که با موفقیت توسط استاندارد IP68 آزمایش شده است. با 65 دسی بل بهره و فن‌آوری micon سمعک Aquaris با قدرتی بیش از پیش در دسترس کاربران قرار گرفته است. عرق، گرد و غبار، کثیفی و خاک برای سمعک محکم و با دوام Aquaris micon بی‌معناست. البته بخاطر این امکانات قیمت سمعک بالاتری دارد .اما سمعکی مناسب برای تمام افرادی که می‌خواهند بدون هیچ محدودیتی از زندگی لذت ببرند.

سمعک Aquaris micon زیمنس با دور نگه داشتن عناصر طبیعی، تنها صدا را بشنوید...

ویژگی‌های اصلی:

 • تنها سمعک ضد آب و ضد گرد و غبار
 • بدنه مقاوم
 • قرارگیری ایمن
 • 7mi/5mi/3mi
 • دارای ارتباط بلوتوث
 • دارای IP68
سمعک Aquaris micon زیمنس

سمعک Nitro micon زیمنس:

بیشترین قدرت برای بیشترین بهره

سمعک Nitro micon زیمنس، راهکاری ایده‌آل برای افرادی است که افت شنوایی شدید تا عمیق دارند. اکنون با تجهیز آن به micon، فن‌آوری جدید در ادامه نوآوری BestSound Technology، درک گفتار بیشتر، کیفیت صدای عالی و رسا و قرارگیری ایده‌آل بر روی گوش را برای کاربران به همراه دارد. به علاوه، تقریبا تمام مدل‌های سمعک Nitro micon مجموعه‌ای از بیشترین تقویت صدا و قابلیت اتصال بی‌سیم را به همراه دارد. با ترکیب قدرتی خارق‌العاده به همراه آخرین فن‌آوری پیشرفته،
Nitro micon امکانات، عملکرد و تقویت صدایی که کاربران برای اتصال به دنیای اطراف به آن نیاز دارند را فراهم می‌آورد.

سمعک Nitro micon زیمنس، سمعکی با قدرت فوق‌العاده و قابلیت اتصال فوق‌العاده...

ویژگی‌های اصلی:

 • تقویت صدای عالی حتی در حالت میکروفن جهت‌دار
 • قابلیت اتصال بی‌سیم
 • 7mi/3mi
 • دارای ارتباط بلوتوث
سمعک Nitro micon زیمنس

سمعک Orion 2 زیمنس:

شنوایی راحت و منحصربه‌فرد

سمعک‌های Orion 2 زیمنس در انواع مدل‌ها از RIC تا ITE و BTE موجود است. با قابلیت تفکیک‌پذیری بالا، حذف فیدبک و جهت‌یابی، تمام مدل‌ها فهم گفتار بالا و تجربه شنوایی راحتی را بر اساس نیاز و اولویت‌های شنوایی فراهم می‌آورند.

ضمن اینکه سمعک Orion 2 امکان اتصال بی‌سیم از طریق easy Tek را داراست و می‌تواند صدا را از دستگاه‌های مجهز به بلوتوث هدایت کند. همچنین از طریق برنامه touch Control به صورت بی‌سیم قابل کنترل است. بنابراین راهکار شنوایی پنهان را برای تقریبا تمام کاربران فراهم می‌کند.

سمعک Orion 2 زیمنس، اتصال آسان و راحتی بی‌همتا.

سمعک Orion 2 زیمنس

سمعک Sirion 2 زیمنس:

شنیدن صدا، کنترل هوشمند

سمعک جدید Sirion 2 زیمنس عملکرد شنوایی اثبات شده و کاربرد بی درد سری را در طیف گسترده‌ای از مدل‌های ITE و BTE ارائه می‌دهد. هر یک از این مدل‌ها مجهز به ویژگی حذف فیدبک و فن‌آوری کاهنده نویز، برای تجربه شنوایی راحت هستند. علاوه بر این تمامی سمعک‌های Sirion 2  به صورت بی‌سیم از طریق touch Control قابل کنترل هستند، بنابراین سطح بالایی از رازداری را برای کاربران فراهم می‌کنند.

سمعک Sirion 2 زیمنس، شنوایی پنهان در هر موقعیتی.

سمعک Sirion 2 زیمنس

سمعک Intuis 2 زیمنس:

تمام مدل‌های ITE و BTE در مجموعه سمعک‌های Intuis 2 زیمنس دارای  12 کانال برای تفکیک‌پذیری صدا  هستند. بدین ترتیب سمعک Intuis 2 تنظیم فرکانسی بیشتری را در مقایسه با سایر سمعک ها در این رده ارائه می‌دهد.

این سمعک مجهز به سیستم کاهنده نویز و سیستم حذف فیدبک است، که هر دوی این ویژگی‌ها به ارتقا سطح راحتی شنیداری کمک می‌کند. همچنین به منظور تسریع روند تجویز و رضایت کاربران، سمعک Intuis 2 دارای سیستم InSituGram برای اندازه‌گیری آستانه‌های شنوایی است.

سمعک Intuis 2 زیمنس، فن‌آوری اثبات‌شده و راحتی بی‌همتا.

سمعک Intuis 2 زیمنس

لوازم جانبی کارآمد زیمنس و سیگنیا:

جریان‌های صوتی

easyTek TM و miniTek TM صداها را به صورت یکپارچه به سمعک انتقال می‌دهند. این لوازم جانبی مدرن به صورت بی‌سیم، سمعک‌ها را به بسیاری از دستگاه‌های مختلف متصل می‌سازند و صدا به طور مستقیم، از تلفن‌های مجهز به بلوتوث، دستگاه‌های پخش‌کننده موسیقی، تلویزیون و سایر منابع صوتی به سمعک‌های شما منتقل می‌شود. علاوه بر این به عنوان ریموت کنترل‌هایی پنهان جهت تغییر برنامه‌های سمعک و تنظیمات صدا عمل می‌کنند. تلفن‌های هوشمند می‌توانند به راحتی از طریق اپلیکیشن easyTek به دستگاه easyTek TM و از طریق برنامه بی‌سیم miniTek به دستگاه miniTek TM متصل شوند. این اپلیکیشن‌ها به صورت رایگان در Google Play Store و Apple App Store قابل دانلود است.

میکروفون همراه Voice link TM به easyTek و miniTek متصل می‌شود و به صورت موثر به هنگام شرکت در کنفرانس و جلسات گفتار را به سمعک‌های شما انتقال می‌دهد.

لوازم جانبی سمعک زیمنس

ریموت کنترل‌ها سمعک زیمنس

برنامه touchControl به کاربران این امکان را می‌دهد تا به طور راحت و پنهان برنامه، بلندی و زیر و بمی صدا را از طریق گوشی هوشمند خود بدون سخت افزار دیگری تغییر دهند. easyPocket TM ریموت کنترلی ظریف و شیک با کلیدهای بزرگ و صفحه نمایش رنگی با امکان خواندن راحت، برای کاربران امکان دسترسی آسان به سمعک را فراهم می‌آورد.

شارژر

شارژرهای زیمنس در طی شب سمعک را شارژ و رطوبت زدایی می‌کنند. بنابراین کاربران نیازی به نگرانی در خصوص تعویض باتری نخواهند داشت.

برنامه پیشرفته touch Control

کاربرد پنهان‌تر و آسان‌تر سمعک تنها با اشاره انگشت، علاوه بر عملکردهای اثبات شده اکنون برنامه touch Control کاربرد پیشرفته این برنامه را ارائه کرده است. این برنامه قابل استفاده با مدل‌های جدید خانواده سمعک‌های Essential است. عملکرد جدید تنظیم فضایی در نرم افزار touch Control با امکان دسترسی کاربران به منبع صوتی دلخواه، کاربرد این برنامه را افزایش می‌دهد.

عملکرد جدید این برنامه طی تنظیمات اولیه فعال می‌شود وتنظیم فضایی فقط برای سمعک‌های 7bx و 5bx امکان‌پذیر است.

اپلیکیشن touch Control در Google Play Store و Apple App Store به صورت رایگان قابل دانلود است.