سمعک رکستون

سمعک رکستون

سمعک رکستون یکی از کمپانی های با سابقه و قدیمی در تولید سمعک به شمار می رود. این شرکت در سال 1955 در آلمان تاسیس شد. سمعک رکستون چند سالی است که توسط شرکت سیوانتوس خریداری شده و با پلتفرم یکسانی با سمعک سیگنیا(زیمنس) در کشور سنگاپور مونتاژ می شود.  دارای مجموعه ای از سمعک های اقتصادی، پیشرفته، بلوتوث و وایرلس و قابلیت شارژ هستند. توانایی پوشش انواع کم شنوایی را دارند و مناسب انواع کاربر می باشند.

سمعک رکستون شامل خانواد های  Tru Core , Motion Core , My Core , و Essential هستند.

تقسیم بندی آنها بر اساس نام:

Mosaic یا پشت گوشی

Sterling یا داخل گوشی

Emerald یا رسیور داخل مجرای گوش

Inox یا نامرئی

Stellar Li یا شارژی

هر کدام از این خانواده ها در سزوح مختلف تکنولوژی و قیمتی طراحی و تولید شده و تمامی درجات کم شنوایی را پوشش می دهند.

 

سمعک Inox

این سمعک رکستون از نوع پیش ساخته و نامرئی می باشد که می تواند بصورت فوری تجویز شود. این مدل را میتوان هم خانواده سمعک های silk سیگنیا دانست. در چندین سری تکنولوژی و دراندازه های مختلف تولید شده که قابلیت نصب در انواع کانال گوش را دارد.

 

 

انواع استایل و سایزهای سمعک رکستون

 

سمعک emerald رکستون

این سمعک از نوع ریک یا رسیور داخل مجرای گوش می باشد. از لحاظ قدرتی در سه سطح XS , S و می باشد. این مدل سمعک از لحاظ ظاهری بسیار کوچک و ظریف می باشند و دارای ویژگی و برنامه های فراوانی می باشند و میتوانند اکثر کم شنوایی ها را پوشش دهند.

 

سمعک رکستون Mosaic

این سمعکاز نوع پشت گوشی معمولی بوده و در قدرت های مختلف M , P و XP  موجود می باشد. که قابلیت پوشش تمامی درجات افت شنوایی را دارد. از لحاظ رده تکنولوژی در سطوح 10 ، 20 ، 30 ، 40 ، 60 و 80 می باشد. این سمعک ها پیشرفته و دارای قابلیت اتصال بلوتوث و وایرلس با سایر وسایل جانبی می باشد، همچنین در بهضی سطوح دارای سمعک های قابل شارژ می باشد. دارای استاندارد IP67 پوشش نانو مقاوم در برابر آب و گرد و غبار است.

سمعک ضد آب در مرکز شنوایی سنجی اسپین خرم آباد

 

سمعک رکستون JOY

این مدل سمعک پشت گوشی بوده و در سه سطح تکنولوژی 10 ، 20 و 40 است، قابلیت های پیشرفته اتصال به موبایل و بلوتوث را دارد. در سطح پایه مدار حذف فیدبک، میکروفون جهت دار و مدار کاهش نویز دارد.  از لحاظ قدرتی در جهار سطح S , M , P و HP موجود است. که توانایی پوشش انواع کم شنوایی ها را دارد.

 

سمعک تارگا

این مدل پشت گوشی بوده و یکی از مدل های قدیمی و اقتصادی رکستون می باشد که چندین سال است در خط تولید این شرکت وجود دارد، و به فراوانی نیز در بازار ایران وجود دارد.

از لحاظ قدرتی در سطوح S , P و HP  وجود دارد که قابلیت پوشش انواع کم شنوایی را دارد.

 

سمعک REXTON ARENA

 

این مدل دیجیتریم و از نوع پشت گوشی بوده قابلیت تنظم با نرم افزار را ندارد و فقط از طرق دکمه های موجود بر بدنه سمعک تنظیم می شود.از لحاظ تکنولوزی پایه محسوب می شود و جز سمعک های اقتصادی و ارزان می باشد. رضایت مندی بیمار از صدای این سمعک فوق العاده است و بیشتر برای بیمارانی که سابقه استفاده از سمعک های آنالوگ را دارند پسندیده می شود.

 

سمعک sterling

این مدل سمعک داخل گوشی بوده و در سطوح مختلف تکنولوژی تولید می شود. از لحاظ ظاهری در سایز های CIC , ITC , ITE  و نامریی تولید می شود. این مدل سمعک ها از سایز 10 باطری استفاده می کنند.

 

سمعک Stellar Li

این مدل سمعک شارژی  و از نوع پشت گوشی ric می باشد، از لحاظ تکنولوژی در سطوح 20 ، 30 ،40 ، 60 و 80 تولید می شود. از لحاظ قدرتی با رسیور M تولید می شود. از باطری لیتیوم یون بهره می برد که با چند ساعت شارژ می تواند 24 ساعت کار کند.

 

سمعک Styleline

این مدل سمعک رکستون  از انواع جدید این برند محسوب شده و بسیار پرطرفدار و پرفروش می باشد. هم نسخه سمعک استایلتو سیگنیا می باشد.

طراحی بسار ظریف و هنرمندانه ای دارد بدین صورت که  سرسخت ترین بیماران را که دوست ندارند از سمعک استفاده کنند را وادار به تهیه سمعک می کند.

شما عزیزانی که قصد خرید سمعک رکستون را دارید می توانید جهت خرید سمعک در خرم آباد با مرکز شنوایی سنجی اسپین خرم آباد تماس گرفته یا حضوری مراجعه کنید.

 

خانواده های مختلف تکنولوژی سمعک رکستون

 

سمعک Motion Core

آخرین نسل تکنولوژی رکستون می باشد، از پیشرفته ترین تکنولوژی ها و برنامه ها برخوردار بوده و جز سمعک های فوق هوشمند است، که بر پایه سمعک های خانواده X سیگنیا برنامه ریزی و طراحی شده است. 

از جمله امکانات جذاب آن می توان به سنسور حرکتی پیشرفته آن برای تشخیص حرکات کاربر و تشخیص محیط دقیق شنیداری اشاره کرد.

سمعک موشن کور در تشخیص دقیق محیط شنیداری و بارگذاری برنامه مناسب 20 بار موفق نر عمل کرده و بسیاری از مشکلات شنیداری بیمار را برطف می کند. از باطری لیتیوم یون قابل شارژ بهره می برد.

قابلیت انتقال مستقیم اطلاغات صوتی یا استریم به گوشی آیفون بدون واسطه را دارد. برای گوشی های اندروید نیاز به رابط مجزا می باشد.

این مدل سمعک رکستون پیشرفته از تکنولوژی My Voice نیز بهره می برد، کاربرد این تکنولوژی طبیعی شدن صدای فرد هنگام صحبت کردن می باشد، به طوری که از انعکاس صدای فرد در گوشش جلوگیری به عمل می آید.

تقریبا تمامی مدل های رکستون بجز سطح اقتصادی قابلیت تنظیم با اپلیکیشن موبایل توسط کار بر را دارند.

برای دانلود برنامه موبایل تنظیم سمعک های رکستون توسط کاربر کلیک کنید.

خرید سمعک رکستون در خرم آباد

 

خانواده My Core

این مدل نسل قدیمی تر motion core هستند، هم خانواده سمعک های نسل NX سیگنیا می باشند. در انواع سمعک پشت گوشی و ریک موجود بوده. قابلیت استریم مستقیم صدا با گوشی آیفون و با رابط با  اندروید را دارد.

از سایر ویژگی های این نسل قابلیت پردازش دو گوشی صدا می باشد که به درک صدا در محیط های شلوغ به فرد کمک شایانی می کند. همچنین مانند نسل موشن کور از تکنولوژی my voice بهره مند است.

از دیگر ویژگی های این نسل تکنولوژی voice ranger  است، این تکنولوژی صدای فرد گوینده را در محیط های شلوغ و نویزی را بالا نگه می دارد.

 

خانواده Tru Core

این مدل سمعک رکستون معادل نسل پرایمکس زیمنس یا سیگنیا می باشد. این نسل با شعار شنوایی راحت و طبیعی در همه محیط های شنیداری معرفی شد، و از تکنولوژی زیمنس بهره می برد. 

این مدل در سه سطح پردازشی وجود دارد، از جمله ویژگی های این نسل داشتن 6 برنامه شنیداری، تکنولوژی voice ranger، تکنولوژی کاهش صدای بازآوایی محیط، برنامه Xphone که باعث اشترام صدای تلفن در دو سمعک می شود، و همچمین استاندارد IP67 hsj.

این خانواده در مدلهای Emerald , Sterling , Inox , Mosaic , Stellar Li موجود می باشد.

شما برای مشاوره و تجویز و تنظیم تمامی سمعک های فوق با راه های ارتباطی در سایت با ما در ارتباط باشید.