سمعک نایدا پارادایز
سمعک نایدا پارادایز

سمعک فوناک نایدا پارادایس Phonak Naida Paradise

سمعک نایدا پارادایس  یک سمعک پشت گوشی التراپاور با صدای قدرتمند و نسل جدید است که به تلفن‌های هوشمند، برنامه‌ها، تلویزیون‌ها و هر وسیله دارای بلوتوث متصل می‌شود. سمعک های نایدا در سرتاسر جهان جز قوی ترین سمعک ها از لحاظ خروجی صدا قرار می گیرند. و مناسب افرادی با کم شنوایی شدید تا عمیق هستند. به خصوص در کودکان با کم شنوایی شدید تا عمیق و کودکانی که در نوبت کاشت حلزون قرار می گیرند گزینه بسیار مناسبی هستند.

انواع مدل سمعک نایدا پارادایس

سمعک نایدا پارادایس فقط در مدل پشت گوشی و در دو قدرت پاور و التراپاور موجود است. و مناسب افراد با کم شنوایی متوسط-شدید تا عمیق می باشند، مدل پاور شارژی بوده در صورتی که مدل التراپاور باطری خور است. از جمله ویژگی های سمعک نایدا پارادایز می توان به قابلیت اتصال بدون واسطه به تمامی وسایل بلوتوث دار و قابلیت اتصال مستقیم به گوشی های اندرویدی و اپل، قابلیت تنظیم با اپلیکیشن موبایل، شارژی در مدل پاور، اتصال به میکروفون راجر و تینیتوس مسکر است. سمعک نایدا پارادایس از لحاظ رده و سطح تکنولوژی به چهار رده 30، 50، 70و 90 تقسیم می شود، سطح 30 پایین و سطح 90 بالاترین سطح تکنولوژی را دارد.

 

ویژگی های زیر در همه سمعک های نایدا وجود دارد:

گفتار در سر و صدا


نویز از پشت را در زمان واقعی تطبیق داده و کاهش می دهد و نسبت سیگنال به نویز (SNR) را در محیط های پر سر و صدا اعمال و بهینه می کند.

درک گفتار در سر و صدا


همگام سازی سریع


دو کنترل تک لمسی انتقال سریع پهنای باند داده بین دو ابزار تضمین می کند که تنظیمات صدا و برنامه همیشه متعادل و هماهنگ هستند. یک لمس دکمه انتخاب برنامه یا کنترل صدا باعث تغییر فوری یکسان در سمعک نایدا دیگر می شود.


محیط آرام 


هنگام درگیر شدن در مکالمات انفرادی در سکوت،سمعک نایدا سود بهینه را برای درک گفتار و راحتی گوش دادن فراهم می کند.

سازگاری خودکار سمعک نایدا پارادایس


سازگاری خودکار برای افزایش خودکار تقویت مشتری استفاده می شود، در حالی که مشتری از سمعک نایدا پارادایس استفاده می کند. سطح شروع، سرعت سازگاری و سطح هدف به راحتی قابل تنظیم است.


راحتی در سر و صدا


سمعک نایدا پارادایس و سایر نسل های نایدا به طور فعال سر و صدا را برای افزایش راحتی در زمانی که هیچ سخنرانی وجود ندارد کاهش می دهد.

راحتی در سروصدا


تعادل محیطی 


تعادل محیطی یک قابلیت تغییر صدا در سمعک‌ نایدا پارادایس و سایر سمعک های فوناک است که به مشتریان این امکان را می‌دهد تا صدای سیگنال پخش‌شده را در مقابل صداهای محیطی اطراف با فشار دادن دکمه تنظیم صدا تنظیم کنند.

AOV


یک الگوریتم اختصاصی با وزن چند بعدی یک هدف ایده آل برای هر دریچه( سوراخی در قالب سمعک)  تنظیم می کند. نرم‌افزار مدل‌سازی سه‌بعدی پیچیده یک دریچه جداگانه ایجاد می‌کند. این مقدار منحصر به فرد تهویه صوتی بهینه شده (AOV) در هر ابزار کدگذاری شده و برای بهینه سازی محاسبه اتصالات استفاده می شود. اکنون می توان اثر انسداد( پیچش صدای فرد) را به پایین ترین سطح ممکن کاهش داد. این نوآوری منحصر به فرد فوناک در طیف کاملی از محصولات و مدل های سفارشی موجود است. همچنین برای استفاده کنندگان BTE با SlimTip، SlimTip Soft، cShell یا xShell در دسترس است.


موسیقی


سمعک نایدا پارادایس و بقیه نسل های نایدا محدوده دینامیکی گسترده، سرعت فشرده سازی آهسته و بهره بیشتر را برای یک تجربه موسیقی کامل تر و غنی تر ارائه می دهد.


تلفن آکوستیک در سمعک نایدا پارادایس


ویژگی کلیدی DuoPhone سیگنال را در زمان واقعی به گوش دیگر ارسال می‌کند تا صدای تماس‌گیرنده در هر دو گوش با میانگین سود SNR 3.1 دسی بل شنیده شود.

UltraZoom


فناوری میکروفن جهت دار یک روش اثبات شده برای بهبود مؤثر درک گفتار در نویز پس زمینه است. UltraZoom یک فناوری تطبیقی ​​چند کاناله شکل دهی پرتو است که به طور خودکار در سیستم عامل AutoSense یا در یک برنامه دستی در دسترس است. این ویژگی نیز در سمعک نایدا وجود دارد.


بلاک کردن سوت در سمعک نایدا پارادایس


WhistleBlock بین صداهای بازآوای محیط طبیعی وصدای واقعی تفاوت قائل می شود. این به معنای افزایش شنیداری و کیفیت صدا است که عاری از بازخورد آزاردهنده است.


SoundRecover2


نسل بعدی SoundRecover قابلیت شنیدن گفتار را بیشتر بهبود می بخشد و از الگوریتم کاهش فرکانس تطبیقی ​​استفاده می کند. کیفیت صدای فرکانس های متوسط ​​و پایین حفظ می شود در حالی که صداهای فرکانس بالا قابل شنیدن هستند. این یک تجربه شنیداری بهینه را برای کاربران بیشتری نسبت به قبل ایجاد می کند. این ویژگی مناسب افرادی است که فرکانس های زیر آنها افت شدید تا عمیق دارد و با آنتقال آنها به محدوده فرکانس های بم قابل شنیدن می شوند. این ویژگی در سمعک نایدا پارادایس و سایر نایداها فوناک وجود دارد.

 

ویژگی ها در جدول زیر به صورت اختصاصی در سمعک نایدا پارادایس وجود دارد.

 

ویژگی

سمعک نایدا پارادایز 90

سمعک نایدا پارادایز 70

سمعک نایدا پارادایز 50

سمعک نایدا پارادایز 30

راحتی در اکو

✔️

     

گفتار در ماشین

✔️

     

گفتار با صدای پس زمینه بلند

✔️

     

موسیقی 

✔️

✔️

   

راحتی در نویز

✔️

✔️

✔️

 

حداکثر برنامه اضافه

4

4

4

4

راحتی در اکو

✔️

     

گفتار در پس طمینه نویز

✔️

✔️

   

گفتار 360 درجه

✔️

✔️

   

حذف پویای نویز 

✔️

     

تقویت کننده گفتار

✔️

     

EchoBlock

✔️

     

کنترل ضربه ای

✔️

✔️

   

استریو زوم

✔️

✔️

   

حذف صدای باد

✔️

✔️

   

SoundRelax

✔️

✔️

   

حسگر حرکتی شنوایی

✔️

✔️

✔️

 

دوگوشی

✔️

✔️

✔️

 

صدای واقعی گوش

✔️

✔️

✔️

 

دریچه آکوستیک بهینه شده

✔️

✔️

✔️

 

میکروفون راجر و جهت دار

✔️

✔️

✔️

✔️

نویز بلاک

✔️

✔️

✔️

✔️

تعداد کانال تنظیم سمعک

20

20

16

12

ویژگی های ممتاز سمعک نایدا پارادایس

  • صدای قدرتمند به لطف تقویت کننده گفتار، حذف پویا نویز، حسگر حرکتی شنوایی و موارد دیگر
  • به تلفن های هوشمند، تلویزیون ها و سایر منابع رسانه ای متصل می شود و به طور یکپارچه بین آنها جابجا می شود.
  • تنظیم دقیق تنظیمات صدا و تنظیم برنامه ها در myPhonak
  •  برای عملکرد در بالاترین سطح طراحی شده است
  • سمعک نایدا پارادایس  با ویژگی‌های جدید مانند Speech Enhancer، Dynamic Noise Cancelling، Motion Sensor Hearing* و موارد دیگر به نیازهای شما در موقعیت‌های مختلف گوش دادن پاسخ می‌دهد.

 

تقویت کننده گفتار سمعک نایدا پارادایس


سمعک نایدا پارادایز به شما کمک می کند در محیطی ساکت صحبت های ضعیف را بشنوید تا بتوانید آنها را از راه دور بهتر درک کنید.

حسگر حرکتی شنوایی*


سمعک نایدا پارادایس تشخیص می دهد که در حال حرکت هستید یا خیر و مکالمه را در حال حرکت آسان تر می کند.

روی Control* ضربه بزنید


به تماس‌های تلفنی پاسخ دهید، بدون زحمت بین دستگاه‌ها جابه‌جا شوید، و برنامه‌های دستیار صوتی مبتنی بر بلوتوث را با دو بار ضربه زدن ساده بر روی گوشی خود فعال کنید.

سمعک نایدا پارادایس برای صدای قدرتمند طراحی شده است


سمعک نایدا پارادایس  با مجموعه ای از ویژگی های جدید و بهبود یافته، تجربه شنیداری قدرتمندی را ارائه می دهد که به شما کمک می کند بهتر ارتباط برقرار کنید و در موقعیت های مختلف گوش دادن احساس اطمینان بیشتری کنید.

تراشه پردازشگر صدا


تراشه PRISM™ (پردازش مدیریت هوشمند صدا در زمان واقعی) دو برابر حافظه بیشتر و گزینه های اتصال بیشتری را ارائه می دهد در حالی که انرژی کمتری نسبت به قبل مصرف می کند.

تماس هندزفری


با فشار ساده دکمه چند منظوره به تماس ها پاسخ دهید، حتی اگر تلفن شما در سراسر اتاق باشد. Naída P-PR به شما امکان می‌دهد با ضربه زدن روی سمعک به تماس‌ها پاسخ دهید. 

چندین اتصال Bluetooth®


به سمعک نایدا پارادایس حداکثر هشت دستگاه دارای Bluetooth® را می توان جفت کرد و می توانید به راحتی بین دو دستگاه متصل جابجا شوید. به عنوان مثال، اگر در حال گوش دادن به موسیقی هستید، می توانید به سادگی مکث کرده و به تماس دریافتی پاسخ دهید.

اتصال جهانی


Naída Paradise اتصال جهانی را ارائه می دهد و می تواند به iOS®، Android™ و سایر دستگاه های دارای Bluetooth® متصل شود.

برنامه ها


Naída P-PR را می توان به برنامه myPhonak و Naída P-UP به برنامه های myPhonak و myPhonak Junior متصل کرد.

مزیت استفاده از میکروفون راجر با Naída P چیست؟


هنگامی که صدای پس زمینه وجود دارد یا فاصله تا بلندگو خیلی زیاد است، یک میکروفون راجر که روی میز قرار می گیرد یا توسط بلندگو استفاده می شود به شما امکان می دهد بر روی مکالماتی که واقعاً در محل کار، سخنرانی ها و فعالیت های اجتماعی مهم هستند تمرکز کنید. میکروفون Roger صدا را مستقیماً به سمعک Naída P شما منتقل می کند. نیازی به رابط نیست و صدا به صورت مستقیم از میکروفون راجر به سمعک منتقل می شود.

 

 سمعک شارژی BTE Naída P-PR باهربار شارژ چقد دوام دارد؟


اگر سمعک نایدا پارادایس  خود را یک شبه شارژ کنید، می توانید انتظار 16 ساعت لذت گوش دادن داشته باشید، از جمله 4 ساعت پخش جریانی از طریق Bluetooth® Classic و 4 ساعت پخش تلویزیونی.

چگونه می توانم تجربه شنیداری خود را شخصی سازی کنم؟


برنامه myPhonak به شما امکان می دهد سمعک خود را مطابق با ترجیحات شخصی خود سفارشی کنید. برای موقعیت‌های شنیداری خاص مانند «رستوران»، «کلاس» یا «ایستگاه قطار»، می‌توانید تنظیمات صدای بهینه‌شده خود را در برنامه‌های سفارشی ذخیره کنید که در برنامه یا از طریق دکمه سمعک قابل دسترسی هستند. بدین صورت که شما می توانید از طریق اپلیکیشن برای خودتان برنامه های مختلف شنیداری تعریف کنید و با در قرارگرفتن در آن موقعیت ها از طریق اپلیکیشن سمعک را بر روی تنظیمات تعریف شده قرار دهید. برای مثال می توانید یک برنامه محیط شلوغ تعریف کنید و هر طوری که دوست دارید در حیط شلوغ بشنوید تنظیمات سمعک را تغییر داده و آن را ذخیره کنید مثلا صداهای بلند وآزار دهنده کمتر شوند و با قرارگرفتن در حیطی مثل بانک یا رستوران از طریق برنامه سمعک نایدا پارادایس را بر روی آن برنامه قرار دهید تا طبق تنظیمات دلخواه شما عمل کند.

Naída P من می توان به چند دستگاه پخش مختلف متصل شد؟


قابلیت چند منظوره سمعک نایدا پارادایس  به شما امکان می دهد تا هشت دستگاه مجهز به بلوتوث را جفت کنید که دو تا از آنها می توانند به طور همزمان متصل شوند. این بدان معناست که شما به راحتی می توانید از گوش دادن به موسیقی به برقراری تماس تغییر دهید.

 

در صورتی که قصد خرید سمعک نایدا پارادایس دارید می توانید با ما تماس بگیرید یا سوالات را از طریق راهای ارتباطی با شبکه های اجتماعی بپرسید.