اتصال بلوتوث سمعک فوناک با موبایل
فیلم آموزش سمعک فوناک

فیلم آموزش سمعک فوناک

در این مقاله قصد داریم فیلم های آموزشی در مورد سمعک های شارژی فوناک سویس، نحوه اتصال بلوتوثی آنها با موبایل، اپلیکیشن تنظیم با موبایل، ریموت کنترل از طریق گوشی، نحوه تعویض فیلتر یا وکس گارد سمعک های فوناک را برای شما عزیزان قرار دهیم.

 

نحوه شارژ شدن سمعک های فوناک

 

در مدل سمعک های شارژی فوناک دیگر نیازی به خرید باطری نیست! و مانند گوشی موبایل سمعک هایتان را شارژ می کنید. در سمعک های فوناک نسل مارول و پارادایز سری شارژی شما شب هنگام خواب سمعک را داخل کیس شارژر می گذارید، و تا صبح سمعکهایتان کامل شارژ می شوند و یک روز کامل را می توانید استغاده کنید.

 

نحوه استفاده از اپلیکیشن تنظیم سمعک های فوناک

با استفاده از اپلیکیشن my phonak که بر روی گوشی نصب می شود شما می توانید تنظیمات مختلفی را روی سمعکتان انجام دهید. تنظیماتی مثل تغییر ولوم صدا، زیر و بمی صدا، تنظیماتی در جهت داری میکروفون و همجنین شخصی سازی سمعک در محیط های مختلف با برنامه های که برای آن تعریف می کنید.

 

 

نحوه اتصال بلوتوث سمعک به موبایل

 

نحوه اتصال سمعک های فوناک با موبایل بسیار راحت است و برای این کار کافی است بلوتوث موبایل را روشن کنید. چند لحظه صبر کنید تا موبایلتان سمعک را پیدا کند و با استفاده از یک بار جفت سازی سمعک توسط گوشی شناسایی شده و دفعات بعدی نیازی به جفت سازی نیست و فقط کافی است تا شما فقط بلوتوث گوشیتان را روشن کنید، که سمعک و موبایل به صورت اتوماتیک به هم وصل می شوند.

 

 

 

نحوه استفاده از ریموت کنترل فوناک با اپلیکیشن

 

با استفاده از اپلیکیشن فوناک دیگر نیازی به خرید ریموت کنترل و هزینه اضافی ندارید و فقط با نصب یک اپلیکیشن می توانید به راحتی ولوم سمعک را تغییر داده، بدون اینکه کسی متوجه شود شما در حال این کار هستید.

 

 

 

تعویض فیلتر سمعک نسل مارول

 

همانطور که می دانید وظیفهی فیلتر یا وکس گارد سمعک جلوگیری از ورود جرم گوش به داخل سمعک و آسیب به رسیور یا بلندگوی سمعک است. پس توصیه می شود نظافت سمعک را رعایت نموده و روزانه فیلتر سمعک و پروب سمعک های ریک را تمییز نموده این کار سبب افزایش طول عمر سمعک و جلوگیری از خراب شدن سمعک می کند. در فیلم زیر شما نحوه تعویض وکس گارد در سمعک های نسل مارول مدل ریک را مشاهده می نمایید.

 

همجنین در صورتی که برای آموزش اتصال بلوتوثی سمعک به گوشی موبایل یا دانلود اپلیکیشن سمعک های فوناک مشکل دارید می توانید با مراجعه حضوری به کلینیک شنوایی سنجی اسپین خرم آباد مراجعه کنید.