سمعک اوریکا
سمعک اوریکا

سمعک اوریکا Aurica

سمعک اوریکا یکی از برندهای سمعک موجود در کشور و ساخت کشور روسیه می باشد که از کیفیت و وضوح بالایی برخوردار است. ظاهر سمعک های پشت گوشی اوریکا مقداری بزرگتر از سایر برندهای معتبر می باشد ولی سمعک هایی با کیفیت ساخت بالا و از همه مهمتر کیفیت صدایی خوب هستند. اگر دنبال ظاهر سمعک نیستید و کیفیت و وضوح صدا برایتان مهم است، توصیه می کنیم از سمعک های روسی Aurica استفاده کنید. با توجه به تجربه تجویز تعداد بالای سمعک های اوریکا گزینع مناسب برای افرادی که نمی خواهند هزینه خیلی زیادی برای خرید سمعک بکنند ولی در عین حال به دنبال یک سمعک با کیفیت هستند، سمعک AURICA  گزینه ای مناسب می باشد. نکته مهم این است که رضایت کاربر بسیار بالایی دارند و کمتر بیماری با سابقه استفاده از هر برندی دیگر پیدا می شود که با سمعک های اوریکا راضی نباشد. در زیر مدل های مختلف سمعک اوریکا آورده شده است.

 

سمعک اوریکا سری اتم P


سری جدید سمعک های AURICA ATOM مرحله جدیدی در توسعه سمعک های ساخت روسیه است.  سمعک ما راه حلی هوشمندانه ارائه می دهد که صدای با کیفیت بالا و راحتی را با هم ترکیب می کند. قیمت این سمعک نسبت به سایر برندها رقابتی تر بوده و صرفه اقتصادی دارد.
سمعک AURICA ATOM مجهز به فناوری تشخیص سیگنال صوتی است  که با بهبود جهت دهی میکروفون، جداسازی سیگنال های گفتار و نویز، به طور قابل توجهی تشخیص گفتار را در محیط های پر سر و صدا بهبود می بخشد. این به شما امکان می دهد از وضوح بالای شنیداری و تشخیص گفتار اطمینان حاصل کنید، تأثیر نویز را از بین ببرید و در نتیجه اطلاعات گفتار را به طور بهینه برجسته کنید.
خط تولید سمعک ATOM برای بیماران با نیازهای مختلف مناسب است. به عنوان مثال، کاربر می تواند از طریق برنامه Aurica Atlas از کنترل های سمعک استفاده کند. این برنامه نه تنها به شما اجازه می‌دهد تا حافظه‌ها، حجم صدا و سایر ویژگی‌های سمعک را شخصی‌سازی کنید، بلکه مستقیماً تماس‌های تلفنی، موسیقی و موارد دیگر را از iPhone یا (با یک دستگاه اضافی) تلفن Android خود پخش کنید. مجموعه‌ای جداگانه از سمعک‌ها برای استفاده دو گوش ساخته شده‌اند که به طور مؤثری کار سمعک‌های سمت چپ و راست را هماهنگ می‌کند و به کاربران امکان می‌دهد صداهای اطراف خود را  در حضور صداهای زمینه بهتر شناسایی کنند.
با استفاده از برنامه AURICA ALTAS با سمعک خود دوست شوید
عملکرد ساده و بصری سمعک آن را به بهترین دوست و شریک قابل اعتماد شما تبدیل می کند. مشتریان شما می توانند سمعک های Atom را با گوشی های هوشمند خود با استفاده از برنامه Aurica Atlas کنترل کنند.
آنها می توانند صدا را تنظیم کنند، حافظه ها را برای موقعیت های مختلف گوش دادن تغییر دهند، محدوده فرکانس را تنظیم کنند، جهت میکروفون ها را کنترل کنند، مولدهای صدا را برای پوشاندن وزوز گوش انتخاب و فعال کنند. علاوه بر این، این برنامه دارای ویژگی خاصی برای یافتن سمعک های جفت شده است.
استفاده از سمعک با برنامه‌های iOS و Android، تماس یکپارچه را فراهم می‌کند. آیفون‌ها یا آی‌پدها از موسیقی، تماس یا سایر پخش‌های صوتی مستقیماً به سمعک با کیفیت صدای عالی پشتیبانی می‌کنند.

سمعک دیجیتال اوریکا

سمعک اوریکا سری EVERY 1660


خانواده ای از سمعک اوریکا که قابلیت تنظیم شخصی را ممکن می سازد. به عنوان سمعک درجه یک، 1660 EVERY درک گفتار استثنایی را در هر محیط صوتی ارائه می دهد. این سمعک در  تمامی مدل های داخل گوشی و پشت گوشی برای انواع کم شنوایی از خفیف تا عمیق موجود است.
انواع مدل موجود: BTE، ITC و CIC.

 

سمعک اوریکا مدل Pixel Series 860


جهان همانطور که قبلاً به نظر می رسید به نظر می رسد!
PIXEL 860
خانواده سمعک های دیجیتال با سیستم جهت دهی خودکار میکروفون. برای درجات مختلف کم شنوایی از خفیف تا عمیق موجود است.
انواع مدل موجود: BTE، ITC یا CIC.

 

سمعک اوریکا مدل Pixel Series 440


جهان همانطور که قبلاً به نظر می رسید به نظر می رسد
PIXEL 440
خانواده سمعک های دیجیتال با سیستم هدایت میکروفون اتوماتیک. به دلیل مجموعه ای از ویژگی های بهبود یافته درک گفتار، برای افراد با سبک اجتماعی فعال مناسب هستند. برای درجات مختلف کم شنوایی از خفیف تا عمیق موجود است. این مدل سمعک اوریکا در تعداد بالا وارد ایران شده و در کلینیک شنوایی سنجی اسپین خرم آباد موجود بوده، جهت خرید سمعک در خرم آباد و سایر شهرستان های استان لرستان می توانید به مرکز شنوایی سنجی اسپین خرم آباد مراجعه کنید.
انواع مدل موجود: BTE، ITC یا CIC.

سمعک پشت گوشی ولوم چرخشی

 

Doremi series

با در نظر گرفتن نیازهای نوزادان و کودکان کم سن و سال، ما سمعک مخصوص هدایت استخوانی را با هدبند نرم ارائه کرده ایم. سمعک ویبره ای کوچک روی یک هدبند نرم نگه داشته می شود. بنابراین سمعک محکم با سر کودک شما تماس پیدا می کند. هدبند شبیه یک لباس ورزشی (برای پسران) یا یک اکسسوری شیک (برای دختران) است. این طرح توجه ناخواسته را به سمعک متمرکز نمی کند و به کودکان اجازه می دهد احساس آزادی بیشتری داشته باشند. استفاده مداوم از این سمعک، سیستم شنوایی را تحریک کرده و به توسعه مهارت های ارتباطی در طول روز کمک می کند.

این هدبندها توزیع فشار یکسانی در اطراف سر کاربر ایجاد ایجاد می کنند. همچنین این هدبندها نرم، الاستیک و قابل تنظیم می باشند بنابراین می توانند حتی برای نوزادان نیز مناسب باشند. انطباق با این هدبندها، سریع و راحت است. سمعک هدایت استخوانی (ویبره ای) با هدبند نرم، فرصتی است (شاید تنها شانس) برای کودکانی که مشکلات گوش میانی و داخلی یا آترزی مجرای شنوایی دارند تا به درستی رشد و تکامل یابند. این سمعک ها به کودکان اجازه می دهد تا به راحتی گفتار را درک کرده و سمعک ها در حین بازی زمین نیافتند.

سمعک هدایت اسخوانی اوریکا

سری NanoTrim


خانواده‌ای از سمعک‌های ارزان‌قیمت دیجیتال با پوشش نانو آبگریز. تعادل ویژگی‌های دیجیتال و کنترل‌های تریمری آن را به یک راه‌حل عالی در محدوده قیمت متوسط ​​تبدیل کرده است. برای درجات مختلف کم شنوایی موجود است. این مدل از سری سمعک های دیجیتریم بوده و با تریمرهای موجود بر روی بدنه سمعک صدا تنظیم می شود. این مدل صدایی ساده دارد و رضایت کاربر بالایی دارد.
انواع مدل موجود:  فقط پشت گوشی

 

سمعک اوریکا مدل EVERY TR220 


خانواده‌ای از سمعک‌های دیجیتال با قیمت مناسب. مجموعه ای از ویژگی های اساسی با هزینه بهینه.
برای کم شنوایی های مختلف از خفیف تا عمیق در  شکل های پشت گوشی موجود است

 

سری نئو کلاسیکا


شکل جدید صدای کلاسیک
سمعک آنالوگ جمع و جور با صدای طبیعی و سهولت استفاده.
موجود در شکل BTE یا پشت گوشی برای درجات مختلف کم شنوایی از خفیف تا عمیق.

این مدل مناسب افرادیست که به سمعک های قدیمی عادت کرده و با سمعک های دیجیتال از صدا رضایت ندارند.

مدل های موجود:
NEO CLASSICA BTE675
راه حل های شنوایی باتری آنالوگ 675
NEO CLASSICA BTE13

 

 

سمعک اوریکا مدل جت 2 


جزو سمعک های از پیش ساخته شده داخل گوشی تریمری می باشند. این سمعک ها نیازی به تنظیم کامپیوتری و قالبگیری ندارند و در همان جلسه اول بعد از ارزیابی شنوایی بیمار می تواند سمعک را خریداری کرده و با خود ببرد. این سمعک ها برای کم شنوایی خفیف و متوسط مناسب هستند. به دلیل کوچک بودن پوسته و ساخت و ساز مبتنی بر ماژول، کاربران می توانند از با صرف هزینه بسیار کم از مزایای سمعک های داخل گوشی برخوردار شوند.

سمعک داخل گوشی پیش ساخته اوریکا